Stolpaw  wyróżniony Złotym Medalem za drzwi ALUWOOD
Stolpaw wyróżniony Złotym Medalem za drzwi ALUWOOD

Innowacyjne drzwi ALUWOOD, łączące w sobie estetykę drewna wraz z wytrzymałością poszycia aluminiowego, otrzymały Złoty Medal Targów Kielce DOM – prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez organizatorów dla najlepszych produktów zaprezentowanych podczas targów.

Zorganizowane w ostatni weekend Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM to już XIX edycja imprezy, na której blisko 300 wystawców prezentowało konkurencji oraz przybyłym na to wydarzenie klientom swoje najnowsze linie produktowe oraz nowinki techniczne. Kieleckie targi są największym tego typu wydarzeniem w południowo-wschodniej Polsce, w czasie których spotykają się w jednym miejscu producenci mebli, podłóg, drzwi, zasłon, firan, dywanów, wanien SPA, tapet, farb czy materiałów dekoracyjnych.
W targach po raz kolejny wzięła udział firma Stolpaw, czołowy producent drzwi zewnętrznych w naszym kraju, z siedzibą w Pawłowie niedaleko Radomia. Jeden z liderów branży stolarskiej obchodzi w tym roku 35 rocznicę działalności. Z tej okazji postanowił rozszerzyć swoją bogatą ofertę produktową, co docenili jurorzy targów. W trakcie wydarzenia komisja konkursowa pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Jerzego Piotrowskiego z Politechniki Świętokrzyskiej przyznała wyróżnienia dla najlepszych produktów zaprezentowanych na imprezie. Złoty Medal Targów Kielce DOM otrzymały m.in. drzwi zewnętrzne ALUWOOD, które swoją wyjątkowość zawdzięczają innowacyjnemu połączeniu drewna z panelem aluminiowym.

Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni przez ekspertów z komisji konkursowej za nasze świeże podejście do produkcji drzwi. Przyznane wyróżnienie utwierdza nas w przekonaniu, iż nowa linia produktowa charakteryzuje się wysoką jakością, ciekawym designem, odpowiadając tym samym na rosnące i coraz bardziej zróżnicowane potrzeby klientów” - mówi Marcin Pawlak, właściciel Stolpaw.

Najnowsza kolekcja firmy stolarskiej z Pawłowa, drzwi zewnętrze typu ALUWOOD, to zdecydowana nowość na polskim rynku. Co ciekawe, jako jedyna dostępna jest w stałej ofercie u polskiego producenta. Solidna konstrukcja została oparta na drewnie, a następnie wzmocniona poszyciem aluminiowym od zewnętrznej strony, dającym możliwość dopasowania jego koloru do osobistych preferencji użytkownika.

Obecny czas jest trudnym okresem dla branży okien i drzwi. Przyznane wyróżnienie pokazuje jednak, iż fachowcy oraz klienci potrafią docenić klasę oraz innowacyjność nawet tak pospolitych produktów, jak drzwi. Utwierdza nas to w przekonaniu, że objęty przez firmę kurs jest właściwy, a niesprzyjający wiatr nam nie zaszkodzi” - dodał Marcin Pawlak.

Szczegółowe informacje dotyczące zarówno drzwi typu Aluwood, jak i pełnej oferty producenta dostępne są na stronie: www.stolpaw.com.pl.