Aluprof prezentuje swoją ofertę w Stuttgarcie
Aluprof prezentuje swoją ofertę w Stuttgarcie

Aluprof – die Adresse fur den Rolladenbau to hasło przyświecające firmie na największych targach branży osłonowej R+T 2012 w Stuttgarcie. Efektowne stoisko o powierzchni 400 m2 przyciągało uwagę uczestników oryginalną stylizacją, utrzymaną w firmowych barwach pomarańczy i bieli z delikatnymi, grafitowymi detalami.

Bogata oferta produktowa, którą Aluprof przedstawił na targach R+T już po raz trzeci, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Uczestników przyciągała zarówno oprawa wizualna, jak i muzyczna, o którą zadbał prezenter radiowej Trójki – Piotr Stelmach.

- Prestiżowe targi R+T to dla Aluprofu wyjątkowa okazja do promowania wizerunku oraz nawiązania wielu nowych kontaktów handlowych. Cieszymy się z tak dużego zainteresowania naszą ekspozycją zarówno uczestników, jak i stałych kontrahentów z Polski oraz klientów z naszych spółek zagranicznych – mówi Bożena Ryszka, Główny Specjalista ds. Public Relations w firmie Aluprof.

Obok znanego i popularnego asortymentu zaprezentowano najnowsze rozwiązania systemowe – zewnętrzne rolety antywłamaniowe RC3. Najwyższą jakość produktu potwierdziły badania przeprowadzone w akredytowanym laboratorium badawczym zgodne z PN-EN 1627. Innowacyjny system rolet antywłamaniowych wyróżnia się stabilną, odporną na uszkodzenia konstrukcją kurtyny, mocnymi prowadnicami i listwami dolnymi oraz mechanizmem zapadkowym w dolnej części rolety. System jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują estetycznego rozwiązania, gwarantującego bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Profile dostępne są w różnorodnej palecie kolorystycznej i mogą zostać zamontowane w nowo powstałych, jak i istniejących budynkach.

Trzy razy dziennie odwiedzający stoisko mogli uczestniczyć w pokazie montażu skrzynki PVC systemu rolety nadstawnej OPOTERM z moskitierą. Nowoczesna, dająca wysokie poczucie bezpieczeństwa propozycja została stworzona w oparciu o wieloletnie doświadczenie własne oraz wskazówki architektów i projektantów. Uniwersalny system umożliwia montaż bez zabudowy, z zabudową częściową bądź całkowitą. Innowacyjna konstrukcja pozwala na wykonanie pojedynczej rolety a także zestawu rolet w jednej skrzynce. Ponadto system rolet OPOTERM pozostawia użytkownikowi wybór sposobu rewizji od dołu lub od czoła skrzynki.

Więcej informacji na temat nowości udziela Dział Sprzedaży Aluprof.