DRUTEX  BUDOWLANĄ FIRMĄ ROKU 2011
DRUTEX BUDOWLANĄ FIRMĄ ROKU 2011

DRUTEX S.A., największy producent okien i drzwi w Europie poinformował, że firma po raz drugi z rzędu została wyróżniona tytułem Budowlana Firma Roku 2011 r. w kategorii: producent materiałów budowlanych za dynamiczny rozwój i pozycję, jaką Spółka wypracowała na rynku budowlanym. Specjalnym wyróżnieniem uhonorowany został także Prezes Drutex-u, Leszek Gierszewski, za skuteczne zarządzanie firmą i jej sukcesy rynkowe w 2011 r.

Budowlana Firma Roku to wyróżnienie specjalne dla firm i ich szefów – osobowości z branży, za ponadprzeciętne sukcesy na konkurencyjnym rynku budowlanym i dynamikę rozwoju. Nagrody są przyznawane w konkursie Builder Awards, podsumowującej w formie wyróżnień szczególne osiągnięcia polskiej branży budowlanej. Budowlana Firma Roku jest jednocześnie nominacją do statuetki Polski Herkules w roku następnym.

Redakcja oraz Rada Programowa miesięcznika Builder już po raz dziewiąty wyróżniły firmy odznaczające się wysoką jakością i pozycją na rynku oraz szczególnymi osiągnięciami w minionym roku. Podczas weryfikacji laureatów uwzględnia się takie czynniki jak: pozycja rynkowa danego przedsiębiorstwa, skala poczynionych inwestycji, wprowadzenie nowych produktów, uzyskane certyfikaty czy też zasięg ekspansji na nowe rynki.

Prestiżowa i uroczysta Gala Buildera 2011, która odbyła się 1 marca b.r. w Hotelu Polonia Palace w Warszawie, zgromadziła najważniejszych ludzi reprezentujących świat biznesu, budownictwa i polityki. Wśród gości oprócz przedsiębiorców, dbających o kreowanie mocnego wizerunku branży budowlanej, nie zabrakło przedstawicieli organizacji branżowych, świata nauki oraz instytucji państwowych.

,,Cieszę się, że po raz kolejny znaleźliśmy się w czołówce najbardziej dynamicznych firm polskiej branży budowlanej. Wyróżnienie jest potwierdzeniem siły naszego przedsiębiorstwa oraz skuteczności i celowości podejmowanych przez nas decyzji biznesowych. Tytuł Budowlanej Firmy Roku stanowi dla nas również motywację do dalszych inwestycji w jakość naszych produktów oraz doskonalenie zaplecza technologicznego, które odpowiadałoby rosnącym wymaganiom współczesnego Klienta.” – powiedział Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.