Winkhaus Budowlaną Firmą Roku 2011
Winkhaus Budowlaną Firmą Roku 2011

Firma Winkhaus, lider na rynku okuć, została nagrodzona tytułem Budowlana Firma Roku 2011.
1 marca 2012 roku, podczas uroczystej Gali Builder Awards, wyróżnienie odebrał Prezes Zarządu Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z.o.o. sp.k. - Janusz Rodzki.

Janusz Rodzki - Prezes Zarządu Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z.o.o. sp.k. Fot. GutPR

Firma Winkhaus otrzymała tytuł Budowlana Firma Roku w kategorii „Producent zabezpieczeń do okien i drzwi”. Kapituła konkursu uwzględniła przede wszystkim wyróżniającą się działalność firmy na tle konkurencji, odniesione sukcesy oraz stabilną pozycję na rynku.
Konkurs Budowlana Firma Roku 2011 to już dziewiąta edycja prestiżowego plebiscytu organizowanego przez miesięcznik Builder. Nagradzane są w nim firmy z branży budowlanej, które poszczycić się mogą dynamicznym rozwojem i ugruntowaną pozycją na rynku. Dodatkowo, za efektywne zarządzanie firmami, wyróżniani są ich menedżerowie, którzy przyczynili się do rozwoju sektora budowlanego.
Jest to dla nas bardzo ważna nagroda z dwóch powodów. Po pierwsze, jesteśmy pierwszą i jedyną firmą z branży okuć, która otrzymała to zaszczytne wyróżnienie. Od 158 lat Winkhaus pracuje nad tym, by każdy dom był bezpieczny. Nagroda została nam przyznana w roku jubileuszowym. W 2012 roku polski oddział Winkhausa obchodzi 20-lecie obecności na rynku. I to jest drugi powód, dla którego bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia ”- informuje prezes zarządu, Janusz Rodzki.