BUDMA 2012 – pod znakiem premier POL-SKONE!
BUDMA 2012 – pod znakiem premier POL-SKONE!

W dniach 24 – 27 stycznia br. odbyły się XXI Międzynarodowe Targi Budownicze BUDMA, na których firma POL-SKONE zaprezentowała szeroki asortyment ponad 100 produktów, w tym 2 zupełnie nowe kolekcje drzwi wewnętrznych: ASTRO i ARCO. Ponadto przedstawiono nowy wzór drzwi zewnętrznych NORDIC S oraz 2 premierowe modele okien: okno skrzynkowe i okno STEPS.

Ekspozycja 112 modeli drzwi i okien POL-SKONE. Fot. POL-SKONE
Drzwi NORDIC S – czarna ciepła ramka międzyszybowa. Fot. POL-SKONE

Wtegorocznych XXI targach budowlanych BUDMA wzięło udział ponad 1500 wystawców z ponad 30 krajów, w tym lubelska firma POL-SKONE. Ekspozycja firmy, znajdująca się w pawilonie 3A imponowało swoją wielkością i rozmachem. Na ponad 300 m2 zaprezentowano 112 modeli drzwi i okien. Stoisko przyciągało uwagę zwiedzających różnorodnością wzorów, faktur i kolorów. Każdy mógł z bliska zobaczyć poszczególne modele i otrzymać fachową poradę od przyjaznej obsługi. Szczególnym zainteresowaniem zwiedzających cieszyła się premierowa kolekcja ASTRO. Fornirowane drzwi ASTRO LUX z biegnącym przez całą ich długość ryflowaniem zachwycały koneserów stylowych rozwiązań z odrobiną nowoczesności. Wielbicieli odważnych i zdecydowanych wzorów zachwyciły drzwi ASTRO w kolorze wrzosowym z poziomymi ryflowaniami, które podkreślają ich designerski charakter.

-Targi budowlane w Poznaniu to dla nas doskonała okazja do zaprezentowania naszych drzwi i okien, a w szczególności nowości jakie wprowadziliśmy do oferty w 2012 roku, dlatego tak wiele miejsca właśnie im poświęciliśmy na naszym stoisku. Bardzo nas cieszy tak pozytywne przyjęcie naszej premierowej kolekcji ASTRO. Otrzymaliśmy wiele pochlebnych opinii ze strony naszych partnerów handlowych i osób odwiedzających targi. Również nowe rozwiązania w stolarce okiennej spotkały się z dużym i pozytywnym zainteresowaniem inwestorów. Natomiast drzwi z kolekcji ASTRO okazały się być wzorniczym przebojem tegorocznej Budmy.– mówi Sławomir Szulżyk, Dyrektor Handlowy w firmie POL-SKONE.

Pan Michał Andrzejak prezentuje kolekcję ASTRO LUX. Fot. POL-SKONE

Ekspozycja nowej kolekcji ASTRO. Fot. POL-SKONE

Na stoisku POL-SKONE, oprócz imponującej ilości wzorów drzwi wewnętrznych, zaprezentowano również innowacyjne rozwiązania w stolarce okiennej - okno STEPS oraz drzwi zewnętrzne - NORDIC S. Zastosowana w oknie STEPS zewnętrzna okładzina aluminiowa na sosnowym ramiaku w połączeniu z czarną ciepłą ramką międzyszybową daje imponujący efekt wizualny. Od wewnętrznej strony okno posiada klasyczne drewniane wykończenie, natomiast jego zewnętrzna powierzchnia posiada nowoczesny wygląd, dedykowany w szczególności modernistycznym budynkom. W modelu NORDIC S wykorzystany został również element ciemnej ramki, co pozwala na stworzenie spójnej estetycznie elewacji budynku.

- Podczas tegorocznych targów mieliśmy okazję zaprezentować nasze innowacje wzornicze i technologiczne. Obserwując wiodące trendy w architekturze i budownictwie staramy się konsekwentnie rozbudowywać naszą ofertę, aby jak najpełniej odpowiadała potrzebom zarówno projektantów, jak i klientów indywidualnych. Bogata oferta modeli, wzorów i kolorów naszej firmy jest aktualnie jedną z najszerszych dostępnych na rynku - mówi Michał Andrzejak, Specjalista ds. Marketingu w firmie POL-SKONE.

Premierowe kolekcje i wzory to tylko część z nowości jakie zaprezentowano podczas tegorocznych targów BUDMA. Na stoisku POL-SKONE pojawiły się również sprawdzone już modele, docenione przez klientów. Odwiedzający mogli zobaczyć kolekcję SEMPRE w zupełnie nowych wariantach kolorystycznych oklein silkstone i lamistone. Kolekcja ETIUDA została rozszerzona o całą linię – ETIUDA LUX dostępną w 20 rodzajach fornirów. Premierowe rozwiązania powierzchni zostały wprowadzone również między innymi w modelach: IMPULS, ETIUDA, PASSO czy L-PROJEKT.