ANWIS – światło pod kontrolą
ANWIS – światło pod kontrolą

Firma ANWIS istnieje na rynku od 1979 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się produkcją komponentów i wyrobów gotowych wszelkiego rodzaju przesłon żaluzjowo – roletowych. Dynamiczny rozwój, zdobywanie rynków zagranicznych oraz stała modernizacja produkcji i systemów obsługi klienta – stały się gwarancją najwyższej jakości produktów i zadowolenia odbiorców.

Wyroby Anwis są funkcjonalne i nowoczesne. Udoskonalane, w oparciu o najnowszą technologię i trendy, zgadzają się z gustami odbiorców z całej Polski, a także z Europy.
Jakość firmy Anwis potwierdza norma ISO 9001:2008 oraz przyznanie atesty, certyfikaty, liczne nagrody i wyróżnienia m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play, Gazele Biznesu, Lider Polskiego Biznesu, Lider Marki.

W dniach od 28 lutego do 3 marca 2012 r. firma Anwis weźmie udział w odbywających się w Stuttgarcie największych w Europie targach Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych. Serdecznie zapraszamy na stoisko nr 8B42, na którym zaprezentowana zostanie aktualna oferta produktowa, w tym nowości wprowadzone w ostatnim czasie.

Aktualną ofertę firmy Anwis stanowią:

Przesłony zewnętrzne:
Rolety zewnętrzne
– dostępne w kilu systemach: elewacyjne, naokienne oraz roleta zewnętrzna podtynkowa Solido. Rolety zewnętrzne doskonale chronią przed słońcem, zimnem, hałasem oraz ingerencją z zewnątrz.
Moskitiery – okienne i drzwiowe – ramkowe, rolowane, otwierane na zawiasie, a także nowość moskitiera przesuwna. Moskitiery prosto i skutecznie chronią przed insektami, pyłkami roślin i kurzem. Łatwe w obsłudze i konserwacji. Dostępne w kolorystyce palety RAL.
Żaluzje fasadowe to nowoczesny i elegancki wyrób mocowany na zewnątrz fasady budynku. Ich konstrukcja zapewnia komfortową ochronę przed promieniowaniem słonecznym oraz swobodną regulację stopnia zaciemnienia. Na targach w Stuttgarcie zaprezentowany zostanie nowy typ lameli aluminiowych do żaluzji fasadowych.


Przesłony wewnętrzne:
Rolety materiałowe
– do wyboru wolnowiszące, w prowadnicach, w kasecie. Wśród nowości warto zwrócić uwagę na: rolety materiałowe z prowadnicami przestrzennymi, a także na rolety Impresja Classy z innowacyjnymi tkaninami łączącymi cechy żaluzji oraz rolety. Na targach w Stuttgarcie zaprezentujemy również nową kolekcję tkanin roletowych.
Żaluzje poziome aluminiowe – (w kilku rodzajach) – dające możliwość płynnego sterowania natężeniem i kierunkiem wpadającego światła. Duży wybór kolorów taśm /o szerokości 16 mm, 25 mm, 50 mm/ i osprzętu pozwala na dopasowanie żaluzji do wystroju każdego wnętrza.
Żaluzje poziome drewniane – są wyjątkowym produktem obok podstawowej funkcji, ze względu na zastosowanie do ich produkcji drewno, tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat wnętrza. Pasują do przestrzeni zarówno nowoczesnych, jak również tradycyjnych.
Żaluzje pionowe cieszące się dużą popularnością zwłaszcza wśród klientów instytucjonalnych. Dzięki ciekawemu wzornictwu i bogatej kolorystyce coraz częściej stanowią nowoczesny element dekoracyjny mieszkań.
Żaluzje plisowane będące atrakcyjnym sposobem zasłonięcia każdego okna, nawet o nietypowych kształtach, stanowią rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Dostępna bardzo bogata kolekcja tkanin.
Maty drewniane rolowane trafiające w gusta odbiorców ceniących sobie naturalność i egzotykę. Wykonane są z drewna najwyższej jakości.
Panele stosowane jako wewnętrzna dekoracja okna lub ściany, składają się z dwóch podstawowych elementów: szyny prowadzącej i od trzech do ośmiu pionowych ruchomych pasów tkaninowych podczepionych do szyny. Wykorzystywane również jako wizualna przegroda pomieszczeń.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska ANWIS 8B42 podczas Międzynarodowych Targów w Stuttgarcie, a także naszej strony internetowej www.anwis.pl