Dzień-noc”   - rolety wewnętrzne na każdą porę dnia
Dzień-noc” - rolety wewnętrzne na każdą porę dnia

W wystroju wnętrz, podobnie jak w modzie, często pojawiają się nowe trendy. Jednym z nich są debiutujące na rynku osłon okiennych rolety wewnętrzne „dzień-noc”. Na czym polega ich innowacyjność? Dzięki specjalnemu układowi dwóch rodzajów tkaniny, mogą zaciemniać pomieszczenie albo częściowo, albo całkowicie. A ponieważ wyglądają niezwykle dekoracyjnie, można dzięki nim podkreślić charakter wnętrza. Firma Vertex S.A., producent wysokiej jakości osłon okiennych oferuje rolety typu „dzień-noc” aż w 40 interesujących kolorach.

Rolety „dzień-noc” produkowane przez Vertex S.A. – lidera na rynku osłon okiennych, to połączenie funkcjonalności i oryginalnego, nieszablonowego designu, a zarazem innowacja, dzięki której roleta jest nie tylko stylowa, ale i niezwykle praktyczna. Tkanina rolety składa się z poziomych pasów dwóch rodzajów materiału – zaciemniającego i transparentnego, ułożonych naprzemiennie. Taka konstrukcja pozwala na swobodne operowanie ilością światła, jaka dostaje się do pomieszczenia - wszystko dzięki wygodnemu systemowi regulacji proporcji szerokości obu rodzajów pasów.

Zastosowanie takiego rozwiązania uwzględnia indywidualne potrzeby domowników oraz jest gwarancją wygody i funkcjonalności bez konieczności stałego zaciemniania mieszkania. Montaż rolet jest na tyle prosty, że poradzi sobie z nim każdy. Wystarczy uważnie przeczytać dołączoną instrukcję.

Okno to część pomieszczenia, która zwraca uwagę, warto zatem dobrze rozważyć, jaki kolor czy rodzaj tkaniny będzie najlepiej współgrał i z oknem, i z całym wnętrzem. Bogata oferta Vertex S.A. pozwoli z powodzeniem dopasować rolety do każdego wystroju. I tak, ciepłe kolory ziemi „ogrzeją” sypialnię, czyniąc ją przytulnym, idealnym do wypoczynku miejscem. Kremowa biel czy delikatny łososiowy odcień rozjaśnią salon lub ciemną kuchnię, dzięki czemu będzie ona wyglądać słonecznie nawet w pochmurny dzień. Jasne barwy dają też optyczne wrażenie większej przestrzeni, są więc świetnym wyborem do małych pomieszczeń z niewielkimi oknami. Warto też zwrócić uwagą na fakturę zastosowanego materiału. Grube sploty świetnie wpasowują się w trendy inspirowane naturą, zaś gładkie, lekko połyskujące tkaniny przypadną do gustu tym, którzy preferują wnętrza minimalistyczne.