Klienci wybierają FAKRO
Klienci wybierają FAKRO

Polska to światowy lider w produkcji oraz największy eksporter okien dachowych na świecie. Polska firma FAKRO, wicelider światowego rynku okien dachowych została wskazana jako najczęściej wybierana przez klientów. Wskazują na to wyniki rankingu opublikowanego przez jeden z największych polskich portali branżowych. Zestawienie zostało przygotowane w oparciu o ankietę, w której internauci wskazywali firmy, których produkty kupili lub zamierzają kupić do budowy swojego domu. Z rankingu wynika, że spośród dwóch światowych marek, o największej znajomości wśród klientów, zdecydowana większość, bo aż 51 proc. zastosowała lub zastosuje w swoim domu okna dachowe firmy FAKRO.

Obaj producenci mogą pochwalić się wysoką rozpoznawalnością na rynku, jednak dla klientów kupujących okna dachowe liczy się nie tylko marka. Przede wszystkim ważna jest jakość i wysoki standard produktów. Okna dachowe FAKRO to także najwyższe bezpieczeństwo i innowacyjność. Właśnie dlatego klienci tak chętnie wybierają i polecają innym produkty FAKRO. Potwierdzeniem tego są prezentowane wyniki ankiety.

W skład Grupy Fakro, zatrudniającej ponad 3300 osób, wchodzi 12 spółek produkcyjnych oraz 15 dystrybucyjnych, zlokalizowanych w Europie, Azji i Ameryce. Okna dachowe FAKRO trafiają do 47 krajów świata.