WIŚNIOWSKI otwiera bramę  Domu Modelowego JANKI!
WIŚNIOWSKI otwiera bramę Domu Modelowego JANKI!

Indywidualny projekt, wysokiej jakości materiały oraz ekstrawaganckie wnętrza – od początku sierpnia 2011 roku zwiedzający mogą oglądać imponujący Dom Modelowy w podwarszawskich Jankach. Nietypowy, jak na to miejsce, budynek powstał w ramach ogólnopolskiej akcji o charakterze edukacyjnym. Firma Wiśniowski w ramach projektu prezentuje segmentową bramę garażową UniPro, która stanowi doskonałe dopełnienie obiektu. Dom Modelowy można odwiedzić osobiście lub wirtualnie!

rganizatorem ogólnopolskiej akcji DOM MODELOWY jest pracownia architektoniczna Studio Atrium we współpracy z Grupą 7point oraz firmą wykonawczą Arkada Budownictwo i studiem aranżacji wnętrz Excellent Design. Zgodnie z założeniem projekt ma przybliżyć inwestorom indywidualnym problematykę, związaną z budową swojego pierwszego domu. Akcja daje możliwość poznania nowych technologii i rozwiązań w budownictwie oraz bezpośrednich konsultacji z producentami materiałów budowlanych. Wszystkie etapy budowy można na bieżąco oglądać na portalach: dommodelowy.pl, mybudujemy.pl oraz budownictwo.7point.pl, a także na kanale Domu Modelowego na youtube.com.

Ogólnopolski charakter projektu sprawił, że wzięli w nim udział czołowi polscy producenci materiałów budowlanych oraz elementów wyposażenia wnętrz. Zaprezentowali oni nie tylko swoje produkty, ale także uzyskali możliwość utrzymania stałego kontaktu z inwestorami.

Brama garażowa segmentowa UniPro w kolorze złoty dąb idealnie wkomponowała się w fasadę budynku. Fot. Wiśniowski

Wśród nich znalazła się również firma WIŚNIOWSKI, która przekazała na rzecz projektu bramę garażową segmentową UniPro automatyczną z napędem OPTIMUM T 600 przeznaczoną do użytku w zabudowie jednorodzinnej. Brama o wymiarach 2450 x 2340 mm w kolorze złoty dąb idealnie wkomponowała się w fasadę budynku. Zbudowana jest z prowadnic pionowych, poziomych podsufitowych i skrzydła wykonanego z gładkich (smoothgrain) paneli stalowych. Ponadto brama garażowa UniPro wyposażona została w zabezpieczenia przed opadnięciem skrzydła w przypadku pęknięcia sprężyny oraz zamek sprzężony z napędem, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Jest ona także zgodna z normą bramową PN-EN 13241-1 i oznakowana znakiem CE jako brama z napędem.


Ekspozycję można oglądać przez cały tydzień od poniedziałku do soboty w godzinach od 10.00 do 20.00 oraz w niedzielę od godziny 10.00 do 18.00 przez najbliższe 10 miesięcy na terenie PARKU HANDLOWEGO JANKI koło Warszawy.