Bramy  garażowe g60 firmy Normstahl <br />
Elegancja  zaczerpnięta z natury
Bramy garażowe g60 firmy Normstahl <br /> Elegancja zaczerpnięta z natury

Dąb od zarania dziejów kojarzony jest z długowiecznością, siłą i szlachetnością. Nie dziwi więc fakt, że zarówno jego drewno, jak i charakterystyczny kolor są wykorzystywane tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo i wytrzymałość. Firma Normstahl w swej bogatej ofercie posiada bramy górne g60 w dwóch odcieniach dębu - złotym oraz ciemnym. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, bramy te zostały objęte promocją cenową „Prezydencja”, która potrwa aż do końca roku.


Brama garażowa g60 w odcieniu ciemnego dębu, fot. Normstahl

Siła i piękno dębu
Dęby od wieków posiadają symboliczny charakter. Przypisywane jest im dostojeństwo, siła, a także bezpieczeństwo. Tymi samymi wartościami kieruje się firma Normstahl, której bramy garażowe łączą w sobie wymienione cechy. Bramy g60 z poszyciem imitującym naturalne drewno dębu w dwóch odcieniach - złotym oraz ciemnym są idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną elegancji oraz trwałości na długie lata. Dzięki designowi zaczerpniętemu wprost z natury, możemy łączyć ze sobą odrębne style nadając całości architektury niesamowity wygląd. Dodatkowym plusem jest efektowne połączenie bramy ze stolarką otworowa zastosowaną w budynku. Całość utrzymana w drewnopodobnej stylistyce będzie komponować się niezwykle gustownie. Na uwagę zasługuje również fakt, że posiadając bramę, której powierzchnia imituje drewno, nie musimy martwić się o jej pielęgnację. W odróżnieniu od prawdziwego drewna nie wymaga ona impregnowania, a także specjalistycznego czyszczenia.

Bezpieczeństwo bez VAT…
Firma Normstahl wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów stworzyła promocję cenową „Prezydencja”, która trwa aż do końca roku. Decydując się na popularny wzór bramy g60 Trend i Style w odcieniu złotego lub ciemnego dębu możemy zaoszczędzić ponad pół tysiąca złotych! Teraz za automatyczne bramy g60 zapłacimy jedynie 2790 zł netto. Należy wspomnieć, iż bramy promocyjne dostępne są w dwóch wymiarach 2375x2125 oraz 2500x2125. Dodatkową zaletą jest ich wyposażenie w innowacyjny napęd Magic 600 oraz dwa piloty - 2 i 4 kanałowy.

i wad
Bramy g60 firmy Normstahl posiadają kilka unikatowych zalet, którymi mogą się poszczycić. Przede wszystkim wyróżniają się wysokim stopniem bezpieczeństwa. Jest to możliwe dzięki obudowanym szynom jezdnym oraz ościeżnicom z poprowadzoną wewnątrz linką. Stanowi to idealną ochronę palców. Za sprawą grubości paneli, która w przypadku bramy g60 wynosi 42 mm możemy liczyć na doskonałą izolację cieplną garażu. Kolejną cechą In plus jest możliwość optymalnego wykorzystania przestrzeni garażowej. Dzieje się to dzięki małemu zapotrzebowaniu na miejsce po bokach (80 mm) oraz na nadprożu (120 mm). Nie należy zapominać, że istotną sprawą jest łatwość montowania bramy firmy Normstahl. Montaż nie będzie stanowił problemu zarówno dla profesjonalisty, jak i weekendowego majsterkowicza. Ostatnią zaletą jest długa gwarancja, która obejmuje aż 10 lat.