Aluminium bez dopłaty
Aluminium bez dopłaty

Tylko do końca maja energooszczędne okna drewniane ELITE 92 zostaną bez dodatkowych opłat wyposażone w nakładkę aluminiową. To wiosenna promocja dla klientów Sokółka Okna i Drzwi S.A.

Nakładka aluminiowa, zamontowana z zewnętrznej strony okna, chroni ramę przed wpływem czynników atmosferycznych i pozwala zachować jej niezmienny wgląd przez wiele lat. Modele drewniano – aluminiowe są jednymi z najwytrzymalszych, a przez to najdroższych okien na rynku. Tym większą niespodziankę przygotowała dla swoich klientów Sokółka Okna i Drzwi S.A., która do końca maja bez dodatkowych opłat wyposaży okna drewniane z serii ELITE 92 w nakładkę aluminiową.

Użycie aluminium zwiększa grubość ramy z 92 do 103,5 mm i zapewnia wysoki stopień izolacji akustycznej, wynoszący w zależności od zastosowanego zestawu szybowego od 33 do nawet 41 dB.

Zastosowanie w standardzie unikalnego systemu uszczelek oraz pakietu 3-szybowego ze szkłem niskoemisyjnym sprawia, że współczynnik przenikania ciepła dla całego okna wynosi zaledwie Uw=0,76 W/m2K (im wartość tego współczynnika jest niższa, tym mniej ciepła „ucieka” z naszego domu). Dzięki temu spełnia on wymogi budownictwa pasywnego i pozwala zmniejszyć rachunki za ogrzewanie nawet o kilkanaście procent.

Główną zaletą okien z nakładką aluminiową jest ich długowieczność. Profil aluminiowy chroni drewnianą ramę od strony elewacji, dzięki czemu powłoka lakiernicza nawet po latach wygląda jak nowa. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, których okna narażone są na ciągłe działanie szkodliwych czynników atmosferycznych takich jak nadmorski klimat czy zanieczyszczone powietrze wielkich miast.