TARGI SIBEX 2011 - 25-27 lutego - CTW Expo Silesia w Sosnowcu
TARGI SIBEX 2011 - 25-27 lutego - CTW Expo Silesia w Sosnowcu

Już za kilka dni odbędzie się 4. edycja Targów Budowlanych SILESIA BUILDING EXPO - SIBEX 2011. Zapraszamy do odwiedzenia Centrum Targowo-Wystawienniczego Expo Silesia w Sosnowcu w dniach 25-27 lutego. Targi SIBEX są obecnie największym wydarzeniem budowlanym w woj. śląskim.

ATRAKCJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH
Na zwiedzających czekają nie lada atrakcje. W konkursie zdobyć będzie można m.in. vouchery pobytowe w Hotelu Dosłońce, vouchery pobytowe w Hotelu Diament, a także drobne upominki. 

Partnerem tragów SIBEX 2011 będzie Euro-Centrum Park Naukowo-Technologiczny i zlokalizowany na jego terenie KLASTER Technologii Energooszczędnych, zaś wiodącym hasłem targów będzie:

Energooszczędność we wszystkich aspektach procesu budowania i wyposażania mieszkań i domów.

Na całość wydarzenia składają się:

  • Salon Stolarki Budowlanej
  • Salon Techniki Grzewczej i Klimatyzacyjnej SILTERM-INSTAL
  • Targi Mieszkaniowo-Developerskie
  • Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR
  • Strefa Dobrych Usług.

Wydarzenia tworzą w rezultacie pełny zakres branżowy obejmujący: wszystkie rodzaje materiałów, urządzeń i usług związanych z projektowaniem, budową lub zakupem domów i mieszkań oraz ich wyposażeniem, a także remontem. Pozwoli to osobom zwiedzającym Targi - mieszkańcom Śląska i Zagłębia - łatwiej trafić do wybranych przez siebie grup towarowych, by zapoznać się z najnowszymi technologiami i materiałami budowlanymi, wybrać dla siebie projekt domu czy aranżacji mieszkania, uzyskać informacje na temat możliwości kredytowych, wybrać umeblowanie i wyposażenie, rodzaj i kolor drzwi czy okien, a także znaleźć wykonawcę wybranego projektu.

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

Targom towarzyszyć będą pokazy, prezentacje i konferencje:

  • VI Konferencja "Kotły małej mocy zasilane paliwem stałym - PERSPEKTYWY ROZWOJU KOTŁÓW RETORTOWYCH W POLSCE" organizowana przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla z Zabrza;
  • Konferencja pn. "Budynek Pełen Energii" - organizowana przez Klaster Technologii Energooszczędnych z Katowic i czasopismo GLOBEnergia z Krakowa;
  • Śląskie Mistrzostwa Dekarzy - organizowane przez Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy;
  • Seminarium - "Systemy informatyczne ułatwiające współpracę z partnerami handlowymi" - organizowane przez EMPATHY - Internet Software House.

Serdecznie zapraszamy!
Centrum Targowo-Wystawiennicze Expo Silesia
ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec