Bramy Normstahl z biletami do pierwszej klasy
Bramy Normstahl z biletami do pierwszej klasy

Automatyczna lub ręczna, górna, segmentowa brama garażowa, bo o niej mowa, wcale nie musi być ciężka i niefunkcjonalna , a na pewno nie będzie droga, gdyż firma Normstahl – lider wśród producentów bram garażowych, do końca października oferuje lepsze bramy za niższą cenę. Tylko we wrześniu i październiku kupując bramę górną segmentową EURO lub g60 w podstawowym kolorze bieli lub brązu, po niewielkiej dopłacie możesz wybrać bramę z wyższej półki.

Teraz podczas planowania wymiany bramy garażowej nie musimy rezygnować z zakupu funkcjonalnej, nowoczesnej bramy chroniącej nasz garaż przed złodziejami, zmiennymi warunkami atmosferycznymi czy promieniami UV. Firma Normstahl obniża ceny bram segmentowych górnych tak, by każdy mógł sobie pozwolić na bramę najwyższej jakości.

Brama górna segmentowa EURO firmy Normstahl – bezpieczeństwo w dobrej cenie

Brama garażowa EURO firmy Normstahl to jedyny model z certyfikacją WK 2 w standardzie. Tajemnicą bram sekcyjnych górnych EURO firmy Normstahl jest doskonałe połączenie kilku elementów zabezpieczeń w jeden niezawodny system, który stanowi efektywną ochronę przed próbą wtargnięcia do garażu nieproszonych gości. Zabezpieczeniem bramy sekcyjnej górnej EURO firmy Normstahl są dwa ultrawytrzymałe rygle, które dzięki maksymalnemu sprzężeniu z automatyką bramy powodują, że brama po zamknięciu jest od razu ryglowana w dwóch punktach. Równomierny podział bramy na sekcje zapewnia optymalne jej prowadzenie. Podwójne rolki jezdne to gwarancja cichej i długotrwałej pracy bramy, z kolei gładka powierzchnia odpornej i wytrzymałej powłoki lakierniczej pozwala utrzymać bramę w czystości. Kolekcja bram górnych EURO dostępna jest w 7 wariantach: EUROLINE – ISO, EUROTREND – ISO, EUROFLAIR – ISO, EUROCLASSIC – ISO, EUROSTYLE – ISO, EUROTWIN – ISO oraz VARIO. Tylko teraz wybierając bramę EUROLINE – ISO lub EUROTWIN za dopłatą 99 zł netto można wybrać bramę EUROTREND – ISO, EUROCLASSIC – ISO, EUROSTYLE – ISO, EUROFLAIR – ISO. Duża oszczędność, a także możliwość wyboru bramy spośród różnorodnych modeli bram EURO sprawiają, że promocja przygotowana przez firmę Normstahl skierowana jest do wszystkich tych, którzy cenią sobie funkcjonalne rozwiązania, jakość wykonania, a także możliwość indywidualnego skomponowania bramy garażowej. Bogata paleta barw, a także dekorów imitujących kamień oraz drewno pozwala dobrać kolor bramy do pozostałych elementów fasady. Oferta firmy Normstahl umożliwia wybór bramy, która nie tylko zabezpieczy nasz garaż, ale także doda uroku elewacji domu i najbliższego otoczenia.

Brama segmentowa górna g60 firmy Normstahl - prawdopodobnie najcieplejsza brama na rynku Bramę garażową g60 firmy Normstahl wyróżnia doskonała izolacja termiczna. Dzięki zastosowanej warstwie izolacyjnej o grubości aż 42 mm uzyskano współczynnik przenikania ciepła dla tej konstrukcji ok. 1 W/m2K. Rozwiązanie to poprawia komfort użytkowania, ale także pozwala na oszczędność energii traconej na dodatkowe ogrzewanie. Dodatkowo w dolnej części bramy g60 montowana jest uszczelka podłogowa, mająca na celu poprawę szczelności rozwiązania firmy Normstahl. Właściwości izolacyjne to nie jedyne zalety tego modelu. Wyjątkowy komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo uzyskano dzięki zastosowaniu łożysk kulkowych w kółkach jezdnych. Zabieg ten pozwolił zredukować poziom generowanego hałasu oraz sprawił, że prowadzenie bramy jest ciche i bezproblemowe. Zalety estetyczne takie jak wybór faktury, koloru i dekoru bramy sprawiają, że model g60 firmy Normstahl to nowoczesne połączenie funkcjonalności i designu. Linia bram garażowych górnych g60 składa się z pięciu modeli: g60 LINE, g60 TREND, g60 CLASSIC, g60 ELLIPS, g60 STYLE. Bramy te dostępne są w 8 kolorach oraz 2 dekorach drewnopodobnych. Kupując bramę g60 w kolorze białym lub brązowym w poszczególnym modelu klient za dopłatą jedynie 99 zł netto może wybrać dowolny dekor lub jeden z sześciu kolorow preferowanych. Wybór tej bramy powoduje, że nasz garaż będzie funkcjonalny, zabezpieczony, a także estetyczny. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w tym modelu czynią ją jedną z najchętniej wybieranych bram górnych.
Brama garażowa chroni garaż przed złodziejami i zmiennymi temperaturami, dlatego też warto zadbać o jak najwyższej jakości zabezpieczenie. Bramy segmentowe górne EURO firmy Normstahl jako jedyne na rynku posiadają certyfikację antywyważaniową WK 2. Z kolei model g60 posiada aż 42mm izolację, która gwarantuje najlepszą izolacyjność garażu. Decydując się na bramę marki Normstahl otrzymujemy niezwykle funkcjonalne rozwiązania, niezbędne w każdym garażu. Dodatkowo jesienna promocja „Bilet do pierwszej klasy” powoduje, że możemy kupić jeszcze lepsze bramy za niższą cenę. Przy zakupie bramy EUROCLASSIC - VARIO lub EUROFLAIR - VARIO w standardowym kolorze i wymiarze, oszczędność dla klienta może wynieść do 1367 PLN brutto. Z kolei kupując bramę g60 Classic w specjalnym wymiarze, w dekorze drewnopodobnym lub w kolorze preferowanym można zaoszczędzić nawet 696 PLN brutto. Obniżone ceny bram firmy Normstahl pozwalają zaaranżować w naszym garażu nowoczesne wejście, które na pewno nie obciąży domowego budżetu, a z pewnością przyczyni się do podniesienia komfortu użytkowania bramy.