PAGEN nagradza partnerów handlowych za sprzedaż okiennych systemów aluminiowych
PAGEN nagradza partnerów handlowych za sprzedaż okiennych systemów aluminiowych

PRESTIGE z Dębicy, LUMAR ze Stalowej Woli i GABOR z Lublina to Partnerzy Handlowi firmy PAGEN nagrodzeni za najlepsze wyniki sprzedaży systemów aluminiowych Modern Line, wprowadzonych do oferty małopolskiego producenta początkiem bieżącego roku. Partnerzy o największej wartości sprzedaży otrzymali właśnie vouchery na wakacje marzeń z Wakacje.pl o wartości 7500 zł i 3000 zł oraz pobyt weekendowy dla 2 osób w Hotelu BUKOVINA.

W konkursie jubileuszowym producenta okien, drzwi, rolet i bram garażowych, przez ostatnie 5 miesięcy regularnie wręczano vouchery na wakacje o wartości 7 500 zł do wykorzystania w sieci Wakacje.pl oraz vouchery na pobyt w Hotelu BUKOVINA o wartości 1 500 zł i 1 000 zł. Nagradzano Klientów, którzy po dokonaniu zakupu złożyli najbardziej kreatywne życzenia lub gratulacje z okazji jubileuszu 25-lecia. Równolegle dla Partnerów Handlowych firma PAGEN prowadziła konkurs, promujący wprowadzony do oferty system Modern Line, bazujący na rozwiązaniach Aluronu.

 Aluminiowy system okienny o solidnej konstrukcji, spełniający normy dotyczące izolacji termicznej i akustycznej oraz tarasowe drzwi podnoszono-przesuwne dostępne we wszystkich schematach zabudowy znalazły uznanie naszych Partnerów Handlowych. Serdecznie gratuluję zwycięzcom konkursu znakomitych wyników sprzedaży i dziękuję za udział pozostałym Partnerom – jestem przekonana, że walory użytkowe i atrakcyjna cena systemu Modern Line przyciągną do Waszych salonów kolejnych zainteresowanych Klientów – powiedziała Anna Musiał, Kierownik ds. Sprzedaży Hurtowej w PAGEN.

Okna Modern Line AS-75 cechuje minimalistyczne wzornictwo odpowiadające najnowszym trendom,  niski próg balkonowy w wersji R oraz RU z zachowaną ciągłością uszczelnienia po obwodzie oraz aluminiowe zaślepki odwodnienia, które stanowią wyraz dbałości o każdy element wykończenia produktu. Drzwi tarasowe Modern Line AS-178 HS z kolei zapewniają trwałość i prawidłowe funkcjonowanie niezależnie od znacznych różnic temperatur wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, a płaskie zaczepy zasuwnicy drzwiowej gwarantują estetykę i bezpieczeństwo użytkownika. System drzwi tarasowych o wąskich profilach zabudowy i zagniatanych połączeniach ram, wyposażono w rozwiązanie tzw. wąskiego słupka, niskiego progu oraz systemową moskitierę.

Firma PAGEN po raz kolejny zaskakuje kreatywnością, pokazując przy tym jak świetnie potrafi budować relacje ze swoimi partnerami handlowymi. Z dużą satysfakcją obserwuję współpracę pomiędzy naszymi zespołami i cieszę się, że systemy Aluronu na dobre zagościły w ofercie handlowej firmy PAGEN. Gratuluję pomysłu i świetnych rezultatów – skomentował Łukasz Kucharczyk, Dyrektor Handlowy Aluronu.

 

źródło: PAGEN