Motywy zdobnicze z tworzywa sztucznego dla bram EUROSTYLE firmy Normstahl – mała rzecz, a zdobi
Motywy zdobnicze z tworzywa sztucznego dla bram EUROSTYLE firmy Normstahl – mała rzecz, a zdobi

Podstawowym zadaniem bramy garażowej jest ochrona naszego samochodu oraz przechowywanego w garażu dobytku. O podkreślenie nowoczesnego designu naszej bramy zadba kolekcja dziesięciu przestrzennych motywów zdobniczych z tworzywa sztucznego w kolorze białego aluminium przygotowana dla bram linii EUROSTYLE DESIGN firmy Normstahl.

Czasy, kiedy brama garażowa kojarzona była z prostym wzornictwem i klasycznymi kolorami, odchodzą w niepamięć. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie niespotykanymi dekorami, barwami czy motywami zdobniczymi. Dlatego też designerzy z firmy Normstal przygotowali kolekcję 10 motywów zdobniczych z tworzywa sztucznego, która podkreśla nowoczesną linię bram DESIGN.

Stylizacja bramy garażowej
Przestrzenne wzory z tworzywa sztucznego w kolorze białego aluminium dostępne są zarówno w formie klasycznych zdobień, jak również asymetrycznych ozdób dodających niepowtarzalnego charakteru bramom DESIGN firmy Normstahl. Bazujące na figurach geometrycznych kształty ozdobników połączone w subtelne zestawienia wzbogacają elewację o nutkę nowoczesnego wzornictwa. Rożnorodne warianty zdobień podkreślają estetykę bramy garażowej, która z kolei dopełnia walory zarówno ascetycznego, jak również modernistycznego stylu architektonicznego. Niewielkie i delikatne koła, kwadraty czy wielokąty pozwalają uzyskać niepowtarzalny efekt, podkreślający symetryczne przetłoczenia kasetonowe bramy. Decydując się na ozdobienie bramy garażowej warto pomyśleć także o wykorzystaniu nowych wzorów firmy Normstahl do dekoracji drzwi wejściowych, by stworzyć idealną kompozycję pomiędzy wejściem do bramy garażowej i reszty naszego domostwa.

Delikatne zdobienia z tworzywa sztucznego dodają charakteru bramom garażowym , fot. Normstahl
Przestrzenne motywy z tworzywa sztucznego podkreślają estetykę bramy garażowej , fot. Normstahl

Elegancja w wielkim stylu
Bramy garażowe EUROSTYLE – ISO firmy Normstahl charakteryzuje szlachetna prostota gładkich segmentów. Jednak oprócz walorów estetycznych model ten posiada wiele technicznych zalet. Przede wszystkim jest on wyposażony w system antywyważeniowy spełniający wymagania normy WK2. Dzięki temu zabezpieczeniu potencjalni sprawcy nie mają żadnych szans na włamanie się z użyciem siły, ani za pomocą standardowych narzędzi. Nie do sforsowania jest opatentowany mechanizm ryglujący, a także wytrzymały profil prowadnicy. Życie włamywaczom dodatkowo utrudni zmieniony wspornik z rolką jezdną na łożyskach kulkowych i metalową osłoną na rolce. W bramach EUROSTYLE – ISO firmy Normstahl zoptymalizowano montaż, którego ułatwienie zapewniają nowe, przesuwne zawieszenia. Dodatkowo solidne uszczelki o trwałej elastyczności na nadprożu, ościeżnicach bocznych i posadzce zapewniają szczelność bramy na całym jej obwodzie. Warto także dodać, że dwa zespoły sprężyn skrętnych z zabezpieczeniem przed pęknięciem sprężyny zapewniają bezpieczną i dziecinnie łatwą obsługę bram firmy Normstahl.
Możliwość stylizacji bram DESIGN, jaką daje 10 nowych wzorów z tworzywa, poprawia walory estetyczne bramy, ale przede wszystkim podkreśla jej oryginalny wygląd. Warianty wzornicze z tworzywa sztucznego przygotowane przez firmę Normstahl potrafią sprostać indywidualnym potrzebom, jak również kreatywności projektowania wyglądu bramy garażowej. Motywy dopasowane do koloru bramy sprawiają, że będzie ona idealnym uzupełnieniem wyglądu budynku.