PAGEN organizuje konkurs jubileuszowy z Wakacje.pl
PAGEN organizuje konkurs jubileuszowy z Wakacje.pl

Jak myśleć o wakacjach i wypoczynku kiedy budowa oraz wykończenie domu stało się priorytetem? To proste - biorąc udział w Konkursie firmy PAGEN już na etapie wyboru stolarki otworowej do swojego domu dajesz swojej rodzinie szansę na wakacje marzeń! Producent okien, drzwi, rolet i bram garażowych ogłosił właśnie Konkurs, którego partnerami są Wakacje.pl oraz Hotel Bukovina.

W  konkursie „Gratulacje na Wakacje” Klienci firmy PAGEN przy zakupie okien lub innych produktów firmy mogą co miesiąc wygrać voucher na wakacje o wartości 7 500 zł do wykorzystania w sieci Wakacje.pl lub pobyt w Hotelu BUKOVINA o wartości 1 500 zł i 1 000 zł. Co należy zrobić, aby wziąć udział w Konkursie?

Zadanie konkursowe jest bardzo proste – wystarczy po zakupie produktów firmy PAGEN zarejestrować się na stronie internetowej i złożyć życzenia lub gratulacje z okazji jubileuszu 25-lecia naszej firmy. Gratulacje można złożyć w formie tekstowej, graficznej lub video. Im bardziej kreatywne, tym lepiej – wyjaśnia Jacek Wach, Dyrektor ds. Marketingu w PAGEN.

Wybór Laureatów nastąpi każdego 25-go dnia miesiąca. Konkurs, w ramach którego producent łącznie wręczy 5 voucherów Wakacje.pl oraz 10 voucherów Hotelu BUKOVINA trwa do 25 czerwca 2023 roku. Regulamin i szersze informacje dotyczące konkursu „Gratulacje na Wakacje” dostępne są na stronie internetowej www.pagen.pl oraz w Salonach Sprzedaży firmy PAGEN i wybranych salonach partnerskich.

Warto przypomnieć, że firma PAGEN organizowała w 2021 roku cieszący się sporym zainteresowaniem konkurs „Okna w Parze z Projektem Wnętrz”, do którego zaangażowała projektantów znanych z programu „Para w Remont”, emitowanego na antenie HGTV TVN Grupa Discovery. W ramach Konkursu Mirella i Marcin Kępczyńscy przygotowali projekty aranżacji domów Klientów firmy PAGEN o wartości 15 000 zł, 10 000 zł oraz 5 000 zł netto.

Wnikliwie wsłuchujemy się w potrzeby Naszych Klientów, dla których dom jest dziełem życia, a jego budowa i wykończenie staje się priorytetem na kilka lat. Aranżacja wnętrz czy też odpoczynek podczas wakacji często schodzą na dalszy plan. W naszych promocjach staramy się jednak wychodzić naprzeciw łącząc przyjemne z pożytecznym -  komentuje Jacek Wach.

 

źródło: Pagen