Nowe drzwi karuzelowe klasy PREMIUM GEZE Revo.PRIME
Nowe drzwi karuzelowe klasy PREMIUM GEZE Revo.PRIME

Wiodący specjalista w dziedzinie drzwi, okien i bezpieczeństwa, firma GEZE, wprowadziła na rynek nowe rozwiązanie klasy PREMIUM – drzwi karuzelowych GEZE Revo.PRIME. Produkt charakteryzuje się wyjątkowo niską wysokością sufitu oraz wąskimi profilami, dzięki czemu zapewnia maksymalną przejrzystość i wyjątkową estetykę. Jest to niezwykle istotne dla architektów, projektantów i właścicieli budynków w ich projektach oraz wprowadza nowoczesne formy strefom wejściowym do hoteli, biur czy budynków administracyjnych. Dzięki ulepszonym właściwościom jezdnym drzwi obrotowe Revo.PRIME zwiększają łatwość wejścia i dostępu do budynku, jednocześnie zmniejszając zużycie energii.

Revo.PRIME spełnia maksymalne wymagania w zakresie wzornictwa – minimalna wysokość pierścienia sufitowego.

Drzwi karuzelowe mają kilka zalet w porównaniu z drzwiami przesuwnymi. Przede wszystkim ograniczają nie tylko ilość zanieczyszczeń i hałasu, ale także w znacznym stopniu przyczyniają się do oszczędności energii. Zastosowanie takich systemów drzwiowych praktycznie eliminuje przeciągi. Dzięki Revo.PRIME firma GEZE oferuje nowe, ukierunkowane na wzornictwo rozwiązanie drzwi karuzelowych o wysokości sufitu zaledwie 75 mm. Nowa konstrukcja dachu na drzwiach umożliwia stosowanie systemu nawet w wyjątkowo wąskich przestrzeniach. Wąskie profile o wysokości zaledwie 60 mm na skrzydle drzwi i częściach bocznych stwarzają atrakcyjne wrażenie wizualne i zwiększają przejrzystość.

Zaawansowany układ napędowy zapewnia wydajną, ale też energooszczędną pracę i wygodny dostęp do budynku. Zmniejszony pobór mocy oszczędza zużycie energii przez drzwi obrotowe nawet o 30%

Zwiększony komfort przechodzenia dzięki poprawie właściwości jezdnych.

Przechodzenie przez drzwi jest szczególnie ważne przede wszystkim w przypadku drzwi karuzelowych: w drzwiach Revo.PRIME firmy GEZE bezszczotkowy silnik prądu stałego (BLDC) o momencie obrotowym 1000 Nm. zapewnia przyjemny komfort przechodzenia. Napęd zapewnia lepsze właściwości jezdne drzwi, a ponadto zwiększono średnicę systemu drzwiowego do 3.800 mm, która spełnia współczesne wymagania architektoniczne.

Niepowtarzalne wzornictwo przekonało również jurorów konkursów, dzięki któremu drzwi karuzelowe Revo.PRIME zdobyły nagrody Red Dot Award i German Design Award 2022.

Zapraszamy po więcej szczegółów:

https://www.geze.pl/pl/newsroom/revoprime-od-geze-zorientowane-na-wzornictwo-rozwiazanie-klasy-premium-do-drzwi-karuzelowych