Nowy Dyrektor Sprzedaży już zarządza zespołem handlowym Deceuninck Poland
Nowy Dyrektor Sprzedaży już zarządza zespołem handlowym Deceuninck Poland

Do zespołu Deceuninck dołączył w październiku br. Rafał Osiński. Jako Dyrektor Sprzedaży na Polskę, Ukrainę i Kraje Bałtyckie, będzie wiedzą i doświadczeniem wspierał rozwój firmy w Polsce.

Od ponad 20 lat krzyżują się drogi Rafała Osińskiego i polskiego oddziału firmy Deceuninck w Jasinie. Przez lata Rafał Osiński był przedstawicielem handlowym, a następnie Business Unit Managerem w Deceuninck Poland. Zajmował się  m.in. profilami budowlanymi i odpowiadał za proces wprowadzenia na rodzimy rynek marki Twinson, unikatowych tarasów kompozytowych belgijskiego producenta. Dziś jako nowy Dyrektor Sprzedaży na rejon Polski, Ukrainy i Krajów Bałtyckich, będzie zarządzał zespołami Sales Managerów ds. Obiektów oraz systemów okiennych i tarasowych.

– Przede mną nowe wyzwania, którym mam nadzieję sprostać wspólnie z naszym profesjonalnym i doświadczonym zespołem handlowców oraz dzięki wsparciu działu technicznego i sprawnej logistyce. Jesteśmy gotowi, by wspierać naszych partnerów biznesowych w rozwijaniu przewagi konkurencyjnej w tym wymagającym czasie dzięki naszej wyjątkowej ofercie, doświadczeniu i ogromnemu zaangażowaniu zespołu mówi Rafał Osiński.

Oprócz specjalistycznej wiedzy w zakresie rozwiązań stolarki otworowej i doświadczenia w zarządzaniu zespołami handlowymi (ostatnio w spółce Roto Frank), Rafał Osiński posiada wykształcenie architektoniczne (tytuł magistra inżyniera Politechniki Wrocławskiej), ukończył również studia podyplomowe z marketingu i zarządzania oraz studia Franklin University Master of Business Administration w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

 

 

źródło: www.deceuninck.pl