ALURON z nowym podziałem regionalnym
ALURON z nowym podziałem regionalnym

Systematycznie i skrupulatnie realizowana strategia rozwoju firmy stała się powodem wprowadzenia w Aluronie nowego podziału terytorialnego w ramach działów sprzedaży i obiektowego. Przeprowadzona reorganizacja pozwoli siłom sprzedażowym spółki na rozszerzenie zasięgu działania, jeszcze skuteczniejsze wsparcie producentów okien i drzwi oraz udział w coraz bardziej prestiżowych i zaawansowanych projektach.

Od początku września Aluron funkcjonuje w podziale na dwa regiony: zachodni i wschodni. Zespołem obsługującym zachodnią część kraju kieruje Katarzyna Bieńkowska. Pracę regionu wschodniego jako Regionalny Dyrektor Sprzedaży koordynuje z kolei Łukasz Alama, który dołączył do zespołu we wrześniu bieżącego roku.

Łukasz Alama to absolwent Politechniki Częstochowskiej na kierunku budownictwo. Specjalizował się z zakresu konstrukcji budowlanych i inżynierskich. Od samego początku swojej kariery zawodowej związany z branżą architektonicznych systemów aluminiowych. Szczególnie znany jest producentom stolarki otworowej w Polsce Centralnej. Pracował m.in. w firmie Yawal S.A.

 

źródło: Aluron