Nowy rok szkolny z wyprawkami od Deceuninck
Nowy rok szkolny z wyprawkami od Deceuninck

Czas wakacyjnej beztroski dobiegł końca, nastał nowy rok szkolny, który z pewnością przyniesie uczniom masę przygód i doświadczeń, a przede wszystkim dawkę nowej wiedzy. Aby ją zdobyć, niezbędne są odpowiednie pomoce naukowe, których cena nierzadko spędza rodzicom sen z powiek. Firma Deceuninck z Jasina już po raz kolejny pomaga lokalnym rodzinom i także w tym roku szkolnym przygotowała wyprawki dla uczniów.

Rok szkolny 2022/2023 aż dla 80 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzędzu zaczął się bardzo miło. Uczniowie klas 1-3 i 4-8 otrzymali od firmy Deceuninck zestawy z pomocami szkolnymi, w których znalazły się m.in. zeszyty, w pełni wyposażone piórniki, artykuły piśmiennicze i plastyczne, a także śniadaniówki i bidony. Zakupione przedmioty są dostosowane do etapu edukacji, na którym znajdują się dzieci. Na obie z grup wiekowych czekało po 40 jednakowych paczek. Wyprawki zostały przekazane uczniom z rodzin z trudniejszą sytuacją finansową na początku września.

 

Od niemal 30 lat funkcjonujemy w Swarzędzu i to dla nas ważne, aby wspierać lokalną społeczność. Od wielu lat wraz z naszymi pracownikami organizujemy różne formy wsparcia. Cieszymy się, że możemy tą akcją już kolejny raz wesprzeć rodziców, szczególnie w tym roku wyprawki to cenna pomoc, która z pewnością będzie miłym odciążeniem domowych budżetów. Do 80 uczniów trafiły kompletne zestawy najpotrzebniejszych przyborów na start roku szkolnego. Dla nas to naprawdę wielka radość, że możemy w ten sposób pomóc najmłodszym mieszkańcom naszego miasta oraz ich rodzicom. Jesteśmy pewni, że przed nami jeszcze wiele wspólnych działań ze Szkołą Podstawową nr 4 w Swarzędzu, czego już nie możemy się doczekać – mówi Monika Hybza, Marketing Manager w Deceuninck.

 

Arleta Łukasik, Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzędzu dodaje: Za każdym razem przepełniają nas ogromna wdzięczność i szczęście, gdy uświadamiamy sobie, jak wielu ludzi jest gotowych, by nieść pomoc. Z firmą Deceuninck współpracujemy już wiele lat, nie tylko przy okazji nowego roku szkolnego – pracownicy włączają się również m.in. w akcje świąteczne, przygotowując paczki dla naszych uczniów, a także w wydarzenia pozaszkolne. Dziękujemy w imieniu rodzin związanych z naszą szkołą za okazane serce.

Wszystkim uczniom rozpoczynającym szkolną przygodę, a także tym powracającym do szkoły, życzymy owocnej nauki i niezapomnianych wrażeń przez cały rok szkolny 2022/2023!

źródło: Deceuninck