ORGADATA zaprasza na FRONTALE
ORGADATA zaprasza na FRONTALE

Długi czas musiał upłynąć od ostatnich targów, jednak trzeba spojrzeć w przyszłość, więc wracamy ze zdwoją siłą i energią na najważniejsze wydarzenie roku naszej branży – targi Fensterbau Frontale, w Norymberdze! Innowacje, cyfryzacja i intuicyjność – to trzy obszary, na których Orgadata będzie skupiać uwagę w tym roku. Nasz flagowy produkt – program LogiKal® został zaprojektowany w celu wsparcia producentów stolarki aluminiowej i stalowej w codziennym projektowaniu i produkcji. Najnowsza wersja programu wykorzystuje zaawansowane technologie, a także przełomowe innowacje. Nowy interfejs użytkownika przypomina oprogramowanie, którego używasz na co dzień, ułatwiając rozpoczęcie pracy. Podczas targów, na naszym stoisku 141, w hali 5, zaprezentujemy najnowszą wersję programu LogiKal® 12, więc nie czekaj i już teraz zaplanuj swoje spotkanie z nami! Czekamy na Ciebie!

LogiKal® 12 – nowy, ale znajomy

Nadchodząca aktualizacja programu do projektowania i kalkulacji jest wyjątkowa. Świadczy o tym fakt, że został on całkowicie przebudowany. Nowe zarządzanie projektami, widok wprowadzania elementów, widok 3D to tylko niektóre przykłady zmian. Wygląd i koncepcja obsługi zostały dopasowane do produktów Office firmy Microsoft, aby nawigacja była tak prosta i przejrzysta, jak tylko możliwe. Dzięki temu łatwo będzie znaleźć funkcje, które już znasz, a także odkrywać nowe. Aktualizacja oprogramowania podąża także za nowymi trendami, jak np. ułatwiona praca z wieloma ekranami czy funkcja wielu okien.

Nowy interfejs użytkownika jest jeszcze bardziej przejrzysty, nowocześniejszy i łatwiejszy: jedno kliknięcie myszą łączy się z różnymi funkcjami, dzięki czemu ścieżki nawigacji są krótsze i mniej złożone. Twój obszar roboczy pozostaje przejrzysty i elastyczny. Jednym kliknięciem dostosujesz rozmiar i położenie okien edycyjnych do swoich potrzeb, ponieważ udoskonaliliśmy koncepcję obsługi. Nowy LogiKal® zapewnia również maksymalną elastyczność i oszczędności czasowe. Funkcja wielu okien w LogiKal® umożliwia m.in. pracę na kilku stanowiskach w projekcie w tym samym czasie lub pracę nad kilkoma projektami budowlanymi jednocześnie. W LogiKal® 12 masz również rozszerzone opcje widoków 3D, co ułatwia m.in. rozpoznanie przekrojów w konstrukcjach. Zmień więc swoją perspektywę i przejdź do trzeciego wymiaru.

LogiKal® MES – wszystko pod kontrolą

Podczas targów, prezentować będziemy również LogiKal® MES, czyli cyfrowe zarządzanie produkcją. Symbioza między człowiekiem, oprogramowaniem i maszyną – właśnie to zapewnia system sterowania produkcją LogiKal® MES. Optymalizuje procesy i pracę w Twoim zakładzie produkcyjnym, dzięki czemu wszystko jest jeszcze lepiej skoordynowane i przejrzyste. Stosy papieru znikają, a Zakładowa Kontrola Produkcji odbywa się samoistnie. Wdrożenie LogiKal® MES to niezwykle efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów przedsiębiorstwa do projektowania, wycen, przygotowania danych do produkcji i sterowania maszynami. Cyfrowe zarządzanie produkcją daje możliwość automatycznego generowania danych dla maszyn, co z kolei eliminuje konieczność ciągłego nadzoru centrów CNC przez człowieka. Dzięki zwiększeniu efektywności pracy i maszyn produkcyjnych, obniżeniu czasu i kosztów produkcji, eliminacji niepotrzebnych przestojów czy poprawie jakości gotowych konstrukcji zyskujemy zwiększenie efektywności i wydajności procesów produkcyjnych w przedsiębiorstwie.

Zaintrygowany? Nic prostszego, jak spotkać się nami na targach Fensterbau Frontale i na własne oczy zobaczyć, jak wprowadzamy projektowanie i produkcję okien, drzwi i fasad na wyższy poziom. A z tego poziomu widać doskonale zupełnie nowe perspektywy na przyszłość. Do zobaczenia!

 

źródło: ORGADATA