PAGEN wystawcą prestiżowych targów Fensterbau Frontale 2022
PAGEN wystawcą prestiżowych targów Fensterbau Frontale 2022

W dniach 12 – 15 lipca 2022 w Norymberdze odbędą się wyczekiwane przez branżę okien, drzwi i fasad międzynarodowe targi Fensterbau Frontale 2022. Polską branżę stolarki otworowej podczas tego prestiżowego wydarzenia reprezentować będzie m.in. firma PAGEN.

Po długim okresie oczekiwania, odwołaniu poprzedniej edycji oraz przesunięciu terminu tegorocznej edycji – targi Fensterbau Frontale w letniej odsłonie staną się ponownie okazją do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, osobistych spotkań i networkingu podczas wydarzenia „na żywo”. 

Tegoroczna tematyka targów oraz towarzyszących im paneli dyskusyjnych i konferencji dotyczyć będzie efektywności energetycznej, ochrony klimatu, wentylacji, komfortu przestrzeni mieszkalnych oraz cyfryzacji procesów branży stolarki otworowej, stanowiąc także platformę wymiany wiedzy i praktycznych wskazówek.

Asortyment produktów prezentowanych podczas FENSTERBAU FRONTALE odzwierciedla światowe innowacje w zakresie okien, drzwi i fasad. Cyklicznie co dwa lata architekci, producenci okien i fasad, montażyści oraz przedstawiciele specjalistycznych branż poznają m.in. najnowsze systemy profili okiennych, nowości dot. szkła w architekturze, a także maszyn i specjalistycznego sprzętu. Targi w Norymberdze to doskonała okazja do śledzenia trendów i rozwiązań wyznaczających kierunek całej branży – powiedziała Monika Romaniszyn, Dyrektor Eksportu firmy PAGEN.

 

PAGEN podczas wydarzenia zaprezentuje kompletne wyposażenie domu w stolarkę otworową - począwszy od drzwi wejściowych aluminiowych Premium Line i PVC Modern Line w nowatorskim wzornictwie, przez drzwi tarasowe HST ExclusiveSlide w systemie Schüco, 2 nowości w oknach PVC w systemach SALAMANDER, okna aluminiowe w systemie Schüco stanowiące nowość w ofercie małopolskiego producenta, po bramę garażową GENIUS, rolety i żaluzje fasadowe.

 

Targi w Norymberdze to okazja do dialogu z partnerami oraz budowania fundamentów owocnej współpracy na tak ważnym dla nas rynku niemieckim. Obecnością w Norymberdze chcemy potwierdzić naszą silną pozycję rynkową, ugruntowane relacje biznesowe ze strategicznymi Partnerami, a także zwieńczyć proces rebrandingu marki PAGEN podczas największego branżowego wydarzenia tego roku. Do zobaczenia w Norymberdze na stoisku 7-124 – podsumowuje Paweł Zatorski, Generalny Dyrektor Handlowy firmy PAGEN.

Podczas targów szczególnie interesująco zapowiadają się także: pokaz specjalny „Zielony Ład” organizowany przez ift Rosenheim i NürnbergMesse, wycieczki z przewodnikiem we współpracy z redakcją czasopisma branżowego GLASWELT śladem innowacji i premier produktów w letniej edycji FENSTERBAU FRONTALE, Forum Architektura-Okno-Fasada, organizowane wspólnie przez czasopisma branżowe xia i AIT, a także interaktywny format Expert Talks Reinholda Kobera z Book Your Video GmbH & Co i nowość w programie - MetallbauTREFF, prezentowany przez branżowe czasopismo metall-markt.net oraz dziesięciu innowacyjnych współwystawców.

Na stoisko firmy PAGEN o numerze 7-124 zapraszamy do hali nr 7.  

 

źródło: Pagen