PAGEN otwiera nowe salony sprzedaży
PAGEN otwiera nowe salony sprzedaży

Jeden z wiodących polskich producentów okien, drzwi, rolet i bram garażowych, otworzył właśnie 2 nowe salony firmowe. Interesującą ekspozycję produktów prezentowaną w wielu polskich miastach, można teraz obejrzeć także przy ulicy Grunwaldzkiej 258 w Jaworznie oraz Sienkiewicza 12 w Mielcu. Budujesz dom w okolicy tych miast? Planujesz zakup okien? – koniecznie odwiedź te nowe punkty sprzedaży!

Wśród asortymentu prezentowanego w przytulnie urządzonych salonach oprócz okien PVC i okien aluminiowych, Klienci mogą obejrzeć m.in. drzwi wejściowe, bramę garażową, ale także coraz bardziej popularne żaluzje fasadowe i rolety adaptacyjne. Co za tym idzie, odwiedzający salon w jednym miejscu mogą dokonać zakupu wszystkich produktów niezbędnych „do zamknięcia” ich domu w stanie surowym.

Konsekwentnie rozwijamy naszą sieć sprzedaży i proponujemy nowatorskie rozwiązania, które są cenione nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech, Włoszech, Francji, a nawet w USA i Australii. Teraz czas na to, aby stały się wizytówką Jaworzna i Mielca – powiedziała Anita Wierciak-Kaperek, Dyrektor ds. Sprzedaży firmy PAGEN.

 

Promocja: Drzwi tarasowe - 2000 zł taniej!

Klienci firmy PAGEN z Jaworzna i Mielca mogą skorzystać ze specjalnej promocji, która potrwa do 30 kwietnia 2022 roku. W ramach promocji najpopularniejszy w ofercie producenta system drzwi tarasowych HST ExclusiveSlide można nabyć nawet o 2000 zł taniej!

Przesuwne drzwi tarasowe HST zacierają granicę pomiędzy wnętrzem domu, a przestrzenią ogrodu stając się najczęściej wybieranym rozwiązaniem podnoszono-przesuwnym w nowobudowanych domach jednorodzinnych – dodaje Anita Wierciak-Kaperek.

Klienci firmy mogą skorzystać także z promocji PAGEN4YOU, w ramach której kupując okna zyskują dodatkowe rabaty na drzwi, rolety i bramę garażową, których suma to aż 10% wartości zakupionej stolarki okiennej. Specjalne kupony rabatowe ważne przez 6 miesięcy od daty zakupu okien do odebrania w Salonie Sprzedaży w Jaworznie przy ulicy Grunwaldzkiej 258. Co istotne wspomniana promocja na drzwi tarasowe łączy się z programem PAGEN4YOU.

Więcej informacji o produktach i promocjach firmy PAGEN na stronie www.pagen.pl oraz w salonach firmowych producenta.