Drzwi tarasowe EvolutionDrive Plus+ w ofercie PAGEN
Drzwi tarasowe EvolutionDrive Plus+ w ofercie PAGEN

Indywidualny wybór wzornictwa, oszczędność miejsca i efekt przestronności – oto najważniejsze cechy przesuwnych drzwi tarasowych wprowadzonych do oferty firmy PAGEN. EvolutionDrive Plus+ w systemie Salamander z równoległym dosunięciem zapewnia komfort użytkowania, a za sprawą dużych przeszkleń gwarantuje efekt przestronności pomieszczeń.

System evolutionDrive Plus+ łączy w sobie komfort użytkowania i panoramiczny widok. Dzięki równoległemu dosunięciu skrzydła do ramy evolutionDrive Plus+ wykazuje lepszą szczelność i odporność na wiatr i zacinający deszcz w porównaniu z klasycznymi przesuwnymi rozwiązaniami okiennymi. Przekłada się to na wyższy komfort użytkowania względem przesuwnych drzwi uchylnych typu PSK.

System evolutionDrive Plus+ zapewnia również znaczną oszczędność miejsca i jest dużo lżejszy w porównaniu z klasycznymi drzwiami przesuwnymi, ponieważ charakteryzuje się mniejszą głębokością zabudowy i tym samym znakomicie nadaje się do zastosowania również na wyższych kondygnacjach. Ponadto ten energooszczędny i ekologiczny system przesuwny wyróżnia się optymalnymi współczynnikami przenikania ciepła oraz niezawodną izolacją akustyczną. System evolutionDrive Plus+ jest również idealnym i nieskomplikowanym rozwiązaniem wentylacyjnym, który zapewnia najbardziej optymalną cyrkulację powietrza w pomieszczeniach. Co więcej, system spełnia wysokie wymagania w zakresie wzornictwa i wprowadza maksymalną ilość światła do pomieszczeń dzięki wąskiej geometrii profili.

Drzwi tarasowe EvolutionDrive Plus+ dostępne są w ofercie firmy PAGEN od 1 marca 2022 roku.

Więcej informacji o produkcie na stronie www.pagen.pl