WALA uchwyt do drzwi + czytnik linii papilarnych Ekey dLine
WALA uchwyt do drzwi + czytnik linii papilarnych Ekey dLine

Systemy kontroli dostępu są funkcjonalnym elementem zastępującym klucze do drzwi. Czytnik linii papilarnych jest najwygodniejszy, ze względu na to, że wymaga najmniej od użytkownika. Nie trzeba pamiętać kodu do klawiatury, nie trzeba nosić transponder do czytnika RFID, wystarczy palec, który zawsze mamy przy sobie.

WALA poszerza swoją ofertę o kolejny biometryczny czytnik linii papilarnych, który zamontowany w uchwycie urzeka swoim designem. Ekey dLine jest kwintesencją idealnego symetrycznego minimalizmu. Posiada 4 segmentowy pierścień LED, który efektownie komunikuje etap pracy. Można regulować jasność podświetlenia lub je całkowicie wyłączyć.

 

            Najwygodniejszą opcją montażu czytnika jest umieszczenie go w uchwycie. Dzięki temu jednym ruchem ręki odblokowujemy drzwi odciskiem palca i od razu możemy je otworzyć. Ekey dLine pozwala zapisać standardowo 20 wzorów linii papilarnych, a w wersji rozszerzonej aż do 100. Można przypisać różne funkcje różnym palcom jak np. otwarcie drzwi - wskazującym palcem, otwarcie i zamknięcie bramy – kciukiem, oraz włączenie i wyłączenie oświetlenia palcem serdecznym, bądź inaczej wg własnego uznania. Wszystkie te funkcje mogą być obsługiwane przez jedno urządzenie.

            Czytnik linii papilarnych Ekey dLine jest kompatybilny z systemami Smart Home, również z Amazon Alexa, co pozwala nam otworzyć drzwi będąc w innym pomieszczeniu. Aplikacja Ekey Bionyx jest bardzo intuicyjnie zaprojektowana i ma wiele przydatnych funkcji, jak np. powiadomienie PUSH w momencie otwarcia drzwi np. gdy dzieci wróciły do domu. Umożliwia tworzenie harmonogramów dostępu, np. sprzątaczka w czwartki od 10-14. Aplikacja pracuje w 2 trybach: LOCAL łącząc się przez Bluetooth gdy jesteśmy w pobliżu lub COMFORT przy połączeniu przez WI-FI, co pozwala nam będąc jeszcze w pracy, otworzyć drzwi cioci, która przyjechała nieco wcześniej.

            Uchwyt do drzwi jest doskonałym rozwiązaniem, a wzbogacony o systemy kontroli dostępu, nie ma sobie równych. Elegancja, funkcjonalność, nowoczesność i ponadczasowość w jednym.

Zobacz w których uchwytach WALA można zamontować czytnik linii papilarnych Ekey dLine. » https://www.wala.pl/pl/Systemy-kontroli-dostepu/CZYTNIK-LINII-PAPILARNYCH-E-KEY-dLine.html

 

źródło: Wala Spółka z o.o.