Rodzinny weekend w Targach Kielce
Rodzinny weekend w Targach Kielce

Jesienna edycja Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM i TY już od 8 do 10 października w Targach Kielce. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, porady fachowców i wiele inspiracji. 

Goście targów mogą nie tylko zapoznać się z najnowszą ofertą firm, ale także uzyskać podpowiedzi i rozwiać budowlane oraz dekoracyjne wątpliwości. W trakcie targów kielczanie otrzymają fachową pomoc m.in. przy doborze drzwi i parkietów, czy porady ubezpieczeniowe. Targi Dom to także inspiracje do projektowania małych i dużych przestrzeni.- Tegoroczne targi po raz pierwszy odbywają się jesienią wraz z XXVI Międzynarodowymi Targami Techniki Rolniczej AGROTECH. Projekt DOM i TY to tradycyjnie już, elementy wyposażenia wnętrz i materiały budowlane, ale także bezpłatne warsztaty florystyczne czy porady w zakresie m.in. doboru odpowiednich drzwi i parkietów – mówi Grzegorz Figarski, dyrektor projektu DOM i TY. 

Na targowych stoiskach pojawią się groty i komnaty solne, a także sauny. Nie zabraknie ekologicznych rozwiązań grzewczych i sanitarnych, w tym paneli fotowoltaicznych. O dobry nastrój w domu zadbają producenci i dystrybutorzy kominków, a o czyste powietrze specjaliści od ekologicznych kotłów i klimatyzacji. Podczas targów z pewnością znajdziemy wymarzoną podłogę czy tapetę. Wśród targowych stoisk pojawią się także designerskie dodatki, które zaskoczą wszystkich miłośników dekoracji i aranżacji wnętrz, nietuzinkowe, bo wykonane ręcznie. Targom Agrotech, oraz DOM i TY, towarzyszą bowiem m.in. targi RĘKODZIEŁO. Wszystkim zainteresowanym ekologicznym stylem życia polecają się natomiast wystawcy targów ECO - STYLE. Na stoiskach będzie można zakupić ekologiczną żywność i podpytać o nieinwazyjne sposoby upraw. Już dziś zachęcamy do odwiedzenia stoiska Polskie Ekologii, gdzie odbywać się będą pokazy kulinarne i degustacje oraz na konferencję prezentującą strategię Unii Europejskiej „Od pola do stołu”. 

To jednak nie wszystkie atrakcje rodzinnego weekendu w Targach Kielce. Na wszystkie panie czekają pokazy o tematyce piegów permanentnych i mini tatuaży, kępek rzęs oraz laminacji, geometrii brwi i jesiennej pielęgnacji twarzy. Na pokaz strzyżeń barberskich, jesiennych stylizacji i fal hollywoodzkich zaprasza Akademia Zdrowia. W planach mają także pokazy makijażu wegańskiego. A to wszystko za sprawą trwającej równolegle wystawy HEALTH & BEAUTY. 
 

Targi DOM i TY, ECO – STYLE, RĘKODZIEŁO, HEALTH&BEAUTY to doskonała okazja do wspólnego spędzenia wolnego czasu.  Zapraszamy od 8 do 10 października. Do zobaczenia w Targach Kielce. Szczegóły na www.dom.targikielce.pl. Znajdź nas na FB @domiogrodkielce