Klimas Wkręt-met wspiera projekt Dobry Montaż – Budujesz dla pokoleń
Klimas Wkręt-met wspiera projekt Dobry Montaż – Budujesz dla pokoleń

Rusza kolejna edycja projektu Dobry Montaż pod hasłem „Budujesz dla pokoleń”, organizowanego przez Związek POiD. Klimas Wkręt-met dołącza do kampanii jako partner kategorii „kotwy i wkręty”.

 

Klimas Wkręt-met wspiera Dobry Montaż od pierwszej edycji. Tegoroczna kampania jest szczególna dla czołowego producenta technik zamocowań nie tylko ze względu na rebranding projektu, ale na hasło „Budujesz dla pokoleń”, które jest spójne z misją firmy „Mocni na pokolenia”.

Projekt Dobry Montaż już od siedmiu lat edukuje, wspiera i wdraża rozwiązania mające na celu promocję dobrych praktyk w budownictwie. Nowa edycja, zachowując pierwotne założenia, została oparta na filarze zrównoważonego rozwoju. Tym samym w czasie kampanii komunikacyjnej poruszane będą zagadnienia związane z ekologią (oddziaływanie na środowisko), ekonomią (oszczędność w zużyciu mediów) oraz aspektem społecznym, który ma zapewnić komfort mieszkańców i podwyższyć jakość ich życia. W projekcie wiele uwagi poświęcone zostanie ekobudownictwu z wykorzystaniem przyjaznych środowisku materiałów budowlanych oraz ich pozyskaniu. Ogromnym wyzwaniem naszego pokolenia, a w szczególności branży budowlanej, jest wypracowywanie rozwiązań produktowych, technologicznych oraz systemowych, które przyczynią się do minimalizacji eksploatacji środowiska. Tym samym pozwolą osiągnąć cele związane z odwróceniem niekorzystnych zmian środowiskowych, zawarte w zapisach Europejskiego Zielonego Ładu. Dlatego nasze działania kierujemy szczególnie na rozwój tych grup produktowych, których zastosowanie pozwolą realizować ekologiczne cele inwestorów. Wspieramy niskoemisyjne budownictwo drewniane, które jest alternatywą dla tradycyjnego budownictwa. Jako producent nowoczesnych technik zamocowań wpisujemy się w założenia kampanii Dobry Montaż. Ponad to hasło tegorocznej edycji projektu „Budujesz dla pokoleń” jest synonimem naszej misji „Mocni na pokolenia”. Dlatego decyzja o dołączeniu do grona partnerów była oczywista – mówi Maciej Strychalski, dyrektor marketingu Klimas Wkręt-met.

Kampania  DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ potrwa do końca sierpnia 2022 roku.  Odbiorcy, którymi są głównie konsumenci, poznają zalety rozwiązań produkowanych z recyklingu czy wykorzystujących energooszczędne technologie. Dodatkowo przekonają się o korzyściach dla ekologii, budżetu domowego i własnego komfortu, płynących z dobrego montażu wyrobów stolarki budowlanej. Co więcej, zyskają wiedzę na temat gospodarki o obiegu zamkniętym oraz możliwości dofinansowania inwestycji w termomodernizację domu, m.in. z programów rządowych takich jak „Czyste Powietrze”.

 

źródło: Klimas Wkręt-Met