Wiosenny katalog marki Dekoria
Wiosenny katalog marki Dekoria
Marka Dekoria zaprezentowała nowy katalog produktowy „Wiosna 2010”. Dziesiątki aranżacji, setki pomysłów, miliony możliwości – czyli podpowiedzi, jak łatwo przystroić okna, stworzyć modne wnętrza i przygotować je na słoneczne, wiosenne dni.

W nowym katalogu przedstawiono 31 kolekcji tkanin, w tym 7 zupełnie nowych wzorów. W ofercie nieprzerwanie królują motywy florystyczne – od mocnych akcentów kwiatowych w wyrazistych kolorach po subtelne ornamenty na pastelowym tle. Coś dla siebie znajdą także zwolennicy geometrycznych wzorów, pasków czy eleganckich krat, a także tradycjonaliści lubiący jednokolorowe dodatki.

Wśród nowych propozycji marka poleca m.in. wiosenną kolekcję Turin, dwustronne tkaniny Fantasy, ofertę dla nowoczesnych nastolatków – wzory Fiesta i London, kolejną odsłonę pokoju dziecięcego i kuchni, a także nowe wzory rolet rzymskich i niezwykle eteryczne rolety austriackie.

W ofercie znaleźć można również pokrowce na sofy i sukienki na krzesła z IKEA, które sprawią, że nawet najbardziej wysłużony mebel zmieni się nie do poznania. Katalog prezentuje też inne stylowe dodatki, jak zasłony sznurkowe czy wyjątkowe poszewki gobelinowe.

Katalog dostępny jest w formie elektronicznej na stronie www.dekoria.pl. W lutym ruszy dystrybucja wysyłkowa.

Dekoria oferuje tekstylia domowe w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Wszystkie kolekcje wykonane są z tkanin wysokiej jakości. Produkty można nabyć w sklepie internetowym www.dekoria.pl. Dodatkowo na stronie dostępny jest dekorator on-line, ułatwiający idealne dobranie dodatków – od poszewek, przez obrusy, serwety po zasłony i rolety. Przed złożeniem zamówienia klienci mogą skorzystać z możliwości zamówienia bezpłatnych próbek tkanin. Internetowa szwalnia natomiast pozwala na zakup produktów w niestandardowych wymiarach – bez ponoszenia dodatkowych kosztów.