Dla indywidualistów - szklane aplikacje na drzwiach
Dla indywidualistów - szklane aplikacje na drzwiach
O zaletach dużych przeszkleń w drzwiach powiedziano już wiele. Wiadomo, że odpowiednio dobrane potrafią rozjaśnić wnętrze i dodać mu splendoru. W aranżacji naszego mieszkania warto jednak sięgać także po nowe, oryginalne rozwiązania. Szklane aplikacje na drzwi, chociaż niewielkich rozmiarów, mogą przynieść zaskakujący efekt estetyczny.

Wnętrze na miarę mieszkańców Jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach. Nic tak nie ożywia wnętrza, jak harmonijnie wkomponowane elementy dekoracyjne. Ich dobór to pole do popisu dla wyobraźni mieszkańców. Intrygujące dodatki stanowią manifestację ich gustu i osobowości. Szklane aplikacje Invado doskonale zaakcentują indywidualny charakter każdej, nawet prosto zaaranżowanej przestrzeni. Kolorystyka i wzornictwo nawiązują do najnowszych trendów. Ciepłe barwy w połączeniu z prostymi formami geometrycznymi dodadzą klasycznemu wnętrzu odrobinę inspirującej awangardy. Modne, minimalistycznie urządzone mieszkania, w których nie hołduje się bogatej ornamentyce, to wbrew pozorom także idealne miejsce dla subtelnych zdobień na drzwiach. - Są efektowne, ale ich obecność nie rzuca się w oczy z nachalną intensywnością – mówi Ewa Olszewska, projektantka wnętrz. Z powodzeniem łagodzą ascetyczny klimat nowoczesnego designu, nie zakłócając przy tym atmosfery spokoju i harmonii, do których dąży współczesna architektura wnętrz. Sprzyja temu również ich niewielki wymiar (90x90mm).

Aplikacje INVADO są proste w użyciu. Wystarczy przykleić je w wybranym miejscu na specjalnej, znajdującej się w zestawie, taśmie dwustronnej. Najlepiej będą się prezentować na dużej tafli szkła. Taki rodzaj przeszklenia posiadają niektóre modele z kolekcji D'Artagnan, Modena czy Domino firmy INVADO. Oryginalne detale pozwalają niewielkim kosztem zmienić dotychczasową konwencję, w jakiej utrzymane było wnętrze. Jednak gdy w poszukiwaniu nowatorskich trendów decydujemy się na gruntowne przemiany umeblowania, warto skorzystać z bezpłatnego programu aranżacyjnego zamieszczonego na stronie www.invado.pl. Jest prosty w obsłudze i pozwala swobodnie testować nasze pomysły. Dzięki niemu unikniemy niepotrzebnego ryzyka, a nasze mieszkanie będzie zgodne z wymarzoną wizją.