Konkurs – drzwi do kariery
Konkurs – drzwi do kariery
Inspirację na design nowych produktów można czerpać z przeróżnych źródeł. Można również zwrócić się z tym tematem do potencjalnych klientów. Ich podpowiedzi dają obraz na to, co ich interesuje, co się podoba i czego oczekują. Dlatego producent drzwi Invado ogłasza konkurs „Drzwi do kariery”

„Drzwi do kariery” to ogólnopolski konkurs na projekt drzwi wewnętrznych, który skierowany jest głównie do studentów wydziału architektury oraz kierunków pokrewnych. – Nie jest to jednak wymóg konieczny, w konkursie udział może wziąć każdy – mówi Marek Kapica odpowiedzialny za markę Invado. Firma postawiła na kreatywność i wyobraźnie młodych projektantów, którzy są jeszcze w trakcie kształcenia. Dla nich będzie to nowe doświadczenie oraz wyzwanie motywujące do rozwijania swoich pasji, natomiast dla firmy garść nowych pomysłów i trendów panujących obecnie wśród młodych ludzi.

Zgłoszone projekty będą oceniane pod względem pomysłowości, funkcjonalności, a także innowacyjności designu. Konkurencja z pewnością będzie niemała, aż szesnaście uczelni wyższych, na których funkcjonuje wydział architektury lub podobny, zaangażowało się w pomoc z dotarciem z informacją o konkursie do studentów.

Dodatkową motywacją dla wszystkich uczestników konkursu są atrakcyjne nagrody. Firma Invado przygotowała na tę okazję wysokiej klasy laptopy, które bez wątpienia są niezbędnym narzędziem pracy każdego projektanta. - Mamy nadzieję, że wygrana w konkursie okaże się dla niektórych prawdziwymi drzwiami do kariery, bowiem najciekawsze projekty zostaną włączone do naszej oferty produktowej– opowiada Marek Kapica.

Projekty wykonane w programie Corel lub Auto Cad można zgłaszać do dnia 31 marca 2010 r. pod adres biuro@invado.pl. Pełny regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.invado.pl