Polskieokna - nowe oblicze
Polskieokna - nowe oblicze
Internet i sieciowe formy przekazu coraz częściej wykorzystywane są w kontaktach z klientami indywidualnymi. Klarowne przedstawienie informacji, wyszukane metody prezentacji produktu – wszystko to wpływa na znajomość marki i postrzeganie jej w pozytywnym świetle. Nie małą rolę odgrywają tutaj takie pomoce, jak: sieć sprzedaży w zasięgu ręki, z pełną informacją i danymi punktów sprzedaży, szczegółowe i atrakcyjne wizualizacje oferowanych produktów, porady ekspertów, nakreślających drogę działania przyszłemu odbiorcy. Ważne, aby te kryteria były spełnione i w przystępny sposób przekazane klientom.

Redakcja platformy handlowo-marketingowej www.polskieokna.pl postanowiła odświeżyć jej wizerunek. W oparciu o napływające zapytania i sugestie, stworzona została nowa odsłona Polskich Okien - bardziej przyjazna osobom ją odwiedzającym, ułatwiająca znalezienie niezbędnych przy zakupie okien, informacji.

Od 15 września 2009r. wszyscy internauci wybierający adres www.polskieokna.pl, spotykają już nową, bardziej atrakcyjną szatę graficzną tej strony. Jej założeniem jest pomoc każdemu klientowi w dokonaniu zakupu stolarki okienno-drzwiowej, począwszy od zdobycia informacji o zakresie oferty, przez odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, zakończywszy na doprowadzeniu go do miejsca nawiązania kontaktu ze sprzedawcą.

Zachęcając Wszystkich do odwiedzenia strony www.polskieokna.pl i aktywnego jej wykorzystania, Zespół Redakcyjny zapowiada, iż z chęcią odpowie na wszelkie zapytania oraz przyjmie Państwa uwagi i opinie. Do kontaktu zapraszane sa także osoby zawodowo zajmujące się tematyką okien z uwagi na produkcję, sprzedaż lub projektowanie, które byłyby zainteresowane współpracą z tą platformą.