Saint-Gobain oraz Stowarzyszenie Komfort Ciszy zapraszają na wyjątkowe wydarzenie
Saint-Gobain oraz Stowarzyszenie Komfort Ciszy zapraszają na wyjątkowe wydarzenie

Już 17 września 2020 (czwartek) od 17.00 do 18.30 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie online na żywo: „W POGONI ZA CISZĄ”, organizowane przez Saint-Gobain oraz Stowarzyszenie Komfort Ciszy.

Aby zdobyć bezpłatną wejściówkę wystarczy, że zgłosisz chęć udziału na stronie www.wpogonizacisza.pl. Wypełnij krótki formularz. Dane dostępowe wydarzenia otrzymasz na podany w formularz adres mailowy.

 

Poruszana podczas wydarzenia tematyka jest uniwersalna - mówi o życiu każdego z nas! Transmisję wydarzenia możesz oglądać także z rodziną, rejestrując się na jednym adresie mailowym. Na komputerze, smart tv czy dowolnym urządzeniu mobilnym z dostępem do Internetu.

 

Podczas wydarzenia:

 

•         zobaczysz premierowe pokazy poświęcone hałasowi przygotowane przez ekspertów Centrum Nauki Kopernik;

•         poznasz szczegóły raportu „Polska w decybelach” przygotowanego przez ekspertów Saint-Gobain, przy współudziale Stowarzyszenia Komfort Ciszy i dowiesz się, gdzie znajdują się najgłośniejsze i najcichsze miejsca w Polsce;

•         posłuchasz jak Radek Kotarski, YouTuber, twórca kanału Polimaty oraz twórca i prowadzący programu „Podróże z historią” w TVP2, opowie o ciekawostkach związanych z hałasem i o tym, jak on wpływa na nasze życie.

 

Szczegóły i formularz rejestracyjny na stronie: www.wpogonizacisza.pl.

 

W projekcie aktywnie uczestniczą marki Saint-Gobain: Autover, Building Glass Polska, Ecophon, Glassolutions, Isover, Leca, Rigips, Sekurit, Vetrotech oraz Weber.

Zapraszamy, zarejestruj się już dziś!