Firma PREZ-MET będzie szkolić młodzież
Firma PREZ-MET będzie szkolić młodzież

„To czego się człowiek uczy należy wdrażać w życie i wykorzystywać w praktyce. Nauka i wiedza umacnia wewnętrzną siłę każdego i daje moc i pewność…”

Z przyjemnością informujemy, że firma PREZ-MET podpisała umowę o współpracy z Technicznymi Zakładami Naukowymi w Częstochowie.  Szkoła ta jest jedną z najstarszych technicznych szkół średnich w Częstochowie, która od ponad 50 lat kształci oraz przygotowuje młodzież do pracy zawodowej. Profil kształcenia TZN-u wpisuje się w profil działalności PREZ-MET , dlatego podjęto decyzję o nawiązaniu bliższej współpracy.

W tym celu  firmę odwiedzili Dyrektor Szkoły Pan Karol Kaczmarek oraz nauczyciel kształcenia praktycznego Pan Zbigniew Hantz.  Prezes PREZ-MET Marek Klimek oprowadził gości po  firmie, którzy mogli między innymi zobaczyć wysoko specjalistyczne linie do produkcji stolarki otworowej na bazie profila PVC.

Podpisana umowa wychodzi naprzeciw oczekiwanym przez rynek pracy trendom łączenia teorii z praktyką. Dodatkowo wpisuje się w długoterminową strategię PREZ-MET w zakresie wsparcia i rozwoju lokalnych szkół technicznych

 

źródło: Prez-Met