Wirtualny spacer REHAU – okno na świat jutra
Wirtualny spacer REHAU – okno na świat jutra

Dołącz do wydarzenia i wybierz najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

W ramach wirtualnego spaceru firma REHAU przedstawia swoje innowacje w technologii okiennej. W trakcie indywidualnej prezentacji pracownicy działu sprzedaży pokazują nowości i rozwiązania systemowe REHAU, takie jak np. narzędzie JustSmart do w pełni automatycznej regulacji ustawienia okien do montażu. Taka indywidualna „wizyta” online, jako kompaktowa i czytelna prezentacja technicznych detali, to dużo więcej niż zwykły pokaz produktów - w myśl zasady REHAU „Create Difference. Grow Business”.

REHAU uchodził za pioniera w dziedzinie rozwiązań cyfrowych na długo przed kryzysem spowodowanym koronawirusem. Koncepcja wirtualnych prezentacji doskonale wpisuje się w ten trend. Oprócz usługi specjalnej, czyli prezentacji z przewodnikiem, istnieje również możliwość wcześniejszego obejrzenia oferty samodzielnie, jednak w bardziej okrojonym zakresie. W obu przypadkach prezentacja rozpoczyna się na stronie www.rehau.pl/okna2020.

 

Prezentacja skupia się na czterech głównych obszarach współpracy REHAU z partnerami:

- wzrost w głównym obszarze działalności

- inteligentne rozwiązania SMART

- usługi cyfrowe

- zrównoważony rozwój

Celem jest „otwarcie dla naszych klientów nowych, a przede wszystkim dodatkowych rynków wzrostu”, wyjaśnia Carsten Heuer, szef działu Window Solutions. „Jest to możliwe dzięki inteligentnym technologiom, które znacznie podnoszą wartość dodaną okna, a także dzięki cyfryzacji zwiększającej efektywność pracy”. Podstawę stanowi przy tym atrakcyjny asortyment. W odpowiedzi na nowe wyzwania REHAU oferuje systemy z kompleksowymi rozwiązaniami.

Innowacje w głównym obszarze działalności i inteligentne produkty

Cyfrowa prezentacja skupia się na nowych koncepcjach REHAU. Do innowacji w głównym obszarze działalności firm okiennych należy nowy system przesuwny SYNEGO Slide i inne certyfikowane rozwiązania. W segmencie rozwojowym produktów Smart REHAU prezentuje drugą generację systemu ochrony przeciwwłamaniowej Smart Guard, oraz nowe technologie w obszarze oszklenia Smart Privacy i Shading. Są to kompleksowe rozwiązania systemowe, które zapewniają łatwy montaż dla wykonawców i wygodną obsługę dla klientów końcowych.

Rozwiązania cyfrowe

Nowatorskie narzędzie montażowe JustSmart jest odpowiedzią na niedobory fachowców w branży i wysokie wymagania w zakresie precyzji montażu stolarki okiennej. Rozwiązanie REHAU umożliwia w pełni automatyczną regulację ustawienia w otworze okien i drzwi. Zaś dzięki WINDOW ID będzie można zarejestrować i prześledzić cały cykl życia okna. Zapewni to większą wydajność w produkcji, na placu budowy i w serwisie powykonawczym. REHAU Connect otwiera nowe kanały dystrybucji dla wykonawców i handlu specjalistycznego. To nowa platforma cyfrowa, która wspiera w pozyskiwaniu klientów, a także zakresie montażu, serwisu i obsługi posprzedażowej.

Zrównoważony rozwój

W temacie zrównoważonego rozwoju REHAU również ma się czym pochwalić. Jako specjalista w zakresie rozwiązań opartych na polimerach oszczędza rocznie 97 000 ton CO2. Odpowiada to zdolności redukcji dwutlenku węgla ekosystemu w liczbie 7 800 000 drzew na obszarze o wielkości 137 000 boisk piłkarskich. Ogromne znaczenie ma przy tym wysoki stopień wykorzystania materiałów pochodzących z recyklingu. Obecnie udział odzyskiwanego tworzywa wynosi w nowych profilach okiennych wynosi ponad 40%.

Więcej informacji na temat cyfrowej prezentacji oferty REHAU można znaleźć tutaj: www.rehau.pl/okna2020.

 

W swojej cyfrowej prezentacji REHAU zaprasza do obejrzenia innowacji i rozwiązań systemowych w dziedzinie nowatorskiej stolarki okiennej. Przybliżamy aktualne nowości i trendy, które można szczegółowo poznać w ramach indywidualnej prezentacji online z doradcą.

 

Nowy system przesuwny SYNEGO Slide od REHAU zapewnia doskonałą lekkobieżność i energooszczędność.

 

JustSmart to nowe narzędzie montażowe, które umożliwia w pełni automatyczną regulację okien.

 

Udoskonalony system Smart Guard od REHAU wyróżnia się nowymi funkcjami i oferuje inwestorom atrakcyjne metody zabezpieczeń.

 

Rozwiązania Smart Shading REHAU są wyposażone w funkcję bezstopniowego przyciemniania. Oferują one dopasowaną ochronę przeciwsłoneczną i ograniczają wzrost temperatury.

 

źródło: Rehau