Drzwi przesuwne Schüco ze Złotym Laurem Konsumenta 2020
Drzwi przesuwne Schüco ze Złotym Laurem Konsumenta 2020

W tegorocznym plebiscycie Laur Konsumenta blisko 1/4 respondentów wskazała markę Schüco jako najlepszą i najbardziej godną polecenia w kategorii drzwi przesuwne. Tym samym firma uzyskała 1. miejsce w głosowaniu i została nagrodzona Złotym Laurem Konsumenta 2020.

 

Złoty Laur Konsumenta 2020

 

W tym roku w głosowaniach w ramach plebiscytu Laur Konsumenta, które przeprowadzono w dniach 17.02 – 23.03.2020 oddano ponad 1000 głosów na najlepsze marki w każdej kategorii. Po raz pierwszy na życzenie samych konsumentów dodano nową kategorię – „Drzwi przesuwne”. To właśnie w niej marka Schüco była najczęściej wskazywana podczas głosowań przeprowadzanych metodą telefoniczną i internetową. Aż 23% respondentów uznało ją za najlepszą, najbardziej zaufaną i godną polecenia!

- Najbardziej cieszy nas fakt, że wygraliśmy plebiscyt w zupełnie nowej kategorii, która została stworzona przez samych konsumentów. Pokazuje to, że systemy przesuwne cieszą się dużym zainteresowaniem i wiele osób poszukuje sprawdzonych opinii na ich temat. Opracowując nasze rozwiązania, zwracamy uwagę nie tylko na zapewnienie ich trwałości i możliwie najlepszych właściwości techniczno-użytkowych, ale także nowoczesnego designu i inteligentnych opcji. W ten sposób kompleksowo odpowiadamy na bardzo zróżnicowane wymagania naszych odbiorców, dziś i na przyszłość – mówi Andrzej Polijaniuk z Schüco International Polska.

Synonim jakości i niezawodności

Firma Schüco już od lat konsekwentnie rozwija portfolio okien, drzwi i fasad, które odpowiadają na obecne i przyszłe potrzeby inwestorów, architektów oraz deweloperów. W Polsce na przestrzeni ostatniej dekady szczególne zaufanie zyskały jej trwałe i przyszłościowe rozwiązania stolarki z aluminium i PVC, które już w momencie wdrażania na rynek odpowiadały znacznie surowszym wymaganiom technicznym, niż wymagało tego obowiązujące prawo budowlane. Doskonałym przykładem rozwiązania, które wyprzedziło swoją epokę, jest wprowadzony do oferty jeszcze w 2012 roku system podnoszono-przesuwny z PVC Schüco ThermoSlide w standardzie domów pasywnych. Pozwala on na realizację drzwi sięgających od podłogi do sufitu, których długość może wynosić nawet do 6,5 m, a wszystko to przy zachowaniu stabilności i maksymalnej szczelności. Wraz z zeszłoroczną nowością, systemem Schüco LivIngSlide, potrfolio rozwiązań z PVC wzbogaciło się o energooszczędne drzwi podnoszono-przesuwne oferujące jeszcze bardziej transparentny design zgodnie z najnowszymi kierunkami w architekturze, dzięki nowej wersji panoramicznej ze skrzydłem stałym z ekstremalnie wąskimi ramami. Dużymi atutami wszystkich rozwiązań przesuwnych Schüco, a zarazem cechami bardzo poszukiwanymi przez klientów, jest łatwość i wygoda obsługi nawet bardzo dużych i ciężkich skrzydeł, dzięki systemowym mechanizmom wspomagającym przesuwanie i zamykanie, a także komfort użytkowania i nowoczesny wygląd strefy przejścia, jaki zapewniają płaskie progi dla architektury bez barier. Jeszcze większe możliwości dają aluminiowe systemy przesuwne Schüco, które z roku na rok zaskakują nowymi, inteligentnymi funkcjami na miarę przyszłości.

Więcej niż widok

Marka Schüco jest najbardziej rozpoznawalna na całym świecie z produkcji systemów okien, drzwi i fasad aluminiowych, które dają maksimum swobody projektowej. Oferowane przez nią drzwi przesuwne i podnoszono-przesuwne zwracają uwagę efektownym, panoramicznym designem i dużą elastycznością, która pozwala na projektowanie imponujących przeszkleń o szerokości i wysokości całej ściany, a nawet ich harmonijne łączenie z przeszklonymi fasadami. Takie możliwości daje np. innowacyjny system Schüco ASE 80, który oferuje aż kilkanaście typów otwarć wielkoformatowych skrzydeł o wysokości do 3,5 m i ciężarze do 600 kg. Tego rodzaju drzwi mogą osiągać maksymalną szerokość aż do 18 metrów! Jeszcze więcej światła i widoku na zewnątrz zapewnia system przesuwny Schüco ASS 77 PD. Rozwiązanie dostępne aż w trzech wariantach izolacyjności cieplnej, od nieizolowanej aż po superizolowaną, imponuje panoramicznym designem osiągniętym dzięki ukryciu niemal wszystkich elementów konstrukcyjnych w ścianie budynku. Efekt transparentności przeszkleń potęguje ultrawąski obszar centralnego styku skrzydeł i zerowy, zlicowany z posadzką próg, jak również możliwość wykonania otwieranego naroża 90° bez słupka. W obydwu systemach wielkoformatowe skrzydła mogą być obsługiwane manualnie lub elektronicznie, za pomocą montowanego na ścianie panelu, przycisku na skrzydle lub dowolnego urządzenia mobilnego, np. smartfonu. Co więcej, drzwiami połączonymi z aplikacją Building Skin Control można sterować nawet za pomocą komend głosowych w systemie Amazon Alexa. Wszystko to sprawia, że aluminiowe drzwi przesuwne Schüco stanowią atrakcyjną propozycję także dla inteligentnych budynków przyszłości.

Organizowany od 2004 roku plebiscyt Laur Konsumenta to miarodajne badanie popularności marek. W jego ramach reprezentacyjna próba licząca co najmniej 1000 respondentów wskazuje te z nich, które ich zdaniem są najbardziej godne zaufania i polecenia. W tym roku głosowania internetowe na swoich stronach oprócz wydawnictwa Agora S.A. przeprowadził dodatkowy podmiot – Grupa Infor PL, co dodatkowo podnosi prestiżowość rankingu.

 

Więcej informacji o produktach firmy Schüco znajdą Państwo na stronie:

www.schueco.pl