URZĘDOWSKI w nowym projekcie G-U
URZĘDOWSKI w nowym projekcie G-U

URZĘDOWSKI, jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów na rynku drewnianej stolarki otworowej, deklaruje obecność w nowym projekcie Grupy G-U – w portalu poświęconym nowatorskim rozwiązaniom do drzwi tarasowych podnoszono-przesuwnych. Strona www.drzwitarasowe.pl, skierowana do ostatecznego odbiorcy, prezentuje m.in. funkcjonalności stosowane w oknach i drzwiach tarasowych marki URZĘDOWSKI.

Moda na duże przeszklenia się umacnia. Klienci marzą o dużych drzwiach tarasowych, jednak poza ich rozmiarem, nie wiedzą, czego mogą oczekiwać: jakie rozwiązania, funkcjonalności i detale techniczne ułatwiające użytkowanie dużych przeszkleń mogą być zastosowane. – Nowy projekt marki G-U jest miejscem, gdzie klienci będą mogli zobaczyć, jakie rozwiązania są dostępne, na jakiej zasadzie działają, i w jaki sposób ułatwiają codzienną obsługę drzwi tarasowych. Popieramy tę inicjatywę i cieszymy się, że marka Urzędowski będzie obecna na portalu drzwitarasowe.pl – powiedział Jarosław Issel, Prezes Zarządu BMK Europe S.A., właściciel marki URZĘDOWSKI.

Projektując stronę drzwitarasowe.pl, wytyczyliśmy sobie dwa cele. Pierwszym celem było stworzenie serwisu, dzięki któremu klienci mogą dowiedzieć się i zobaczyć, jak funkcjonują proponowane przez nas systemy rozwiązań do drzwi podnoszono-przesuwnych. Drugim – przygotowanie dla naszych przedstawicieli i dystrybutorów narzędzia, dzięki któremu będą mogli przekonać klientów, że ich marzenia o inteligentnych, automatycznie sterowanych oknach, otwartych na naturę, są w zasięgu ręki. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie rozwiązanie dostosowane do budżetu inwestora – wyjaśnia Michał Dudziak, Prezes Zarządu G-U Polska.

Na stronie www.drzwitarasowe.pl znajduje się obecnie pięć sekcji. W zakładce Blisko natury użytkownicy znajdą wyjaśnienie idei, która przyświecała powstaniu serwisu oraz korzyści z zastosowania prezentowanych rozwiązań do drzwi tarasowych. Sekcja Rozwiązania, które inspirują to biblioteka krótkich filmów ilustrujących działanie konkretnych rozwiązań w codziennym użytkowaniu drzwi tarasowych. Zakładka Aktualności to z kolei zbiór ciekawych artykułów na temat systemu HS grupy G-U i nowoczesnych drzwi tarasowych. Czwarty element menu – Gdzie kupić – to podstrona z mapką lokalizacji rekomendowanych punktów sprzedaży drzwi tarasowych z systemami HS grupy G-U. W piątej sekcji znajduje się zaś krótka informacja na temat Grupy G-U, zakresu jej działalności oraz systemu HS. Grupa G-U deklaruje konsekwentny rozwój portalu, w najbliższym czasie można się zatem spodziewać pojawienia się nowych zakładek i informacji.

źródło: GU Polska