MONTERIADA z firmą Hörmann
MONTERIADA z firmą Hörmann

Jak prawidłowo zamontować bramę garażową i drzwi wejściowe do domu? Demonstrować będą monterzy firmy Hörmann podczas piątej już MONTERIADY, która odbędzie się w ramach targów BUDMA 2020. Pokazom przyglądać się będzie można każdego targowego dnia.

Edukacja poprzez pokazy promujące dobre praktyki montażowe – to cel MONTERIADY, organizowanej przez Związek POiD w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. Wydarzenie to, odbywające się w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej DOBRY MONTAŻ, ma upowszechnić świadomość, że profesjonalny montaż jest równie ważny jak dobry produkt. Inwestorzy, monterzy i młodzi adepci sztuki budowlanej mają przekonać się, że bez właściwego montażu nie można docenić wszystkich zalet nawet najlepszych produktów stolarki budowlanej.

Tegoroczna MONTERIADA będzie wyjątkowa, zarówno pod względem skali, jak i formuły. Na powierzchni 300 mzorganizowane zostaną cztery strefy funkcjonalne. Z frontu na nowoczesnej platformie prezentowane będą cykliczne montaże nowości produktowych. Tu z bliska przyjrzeć się można będzie montażowi ciepłej bramy segmentowej LPU 42 oraz dobrze izolowanych termicznie drzwi zewnętrznych Thermo65 firmy Hörmann. Z boku natomiast usytuowana zostanie strefa budowy domu pasywnego. Publiczność na żywo będzie miała okazję obserwować powstawanie ściany z pustaków, w której zamontowane zostaną m.in. brama i drzwi marki Hörmann.

Nieopodal, w specjalnie wydzielonym i zaprojektowanym sektorze, monterzy będą mieli okazję przejść atrakcyjne szkolenie zawodowe, a w sercu stoiska, w części kawiarnianej za specjalnym przeszkleniem, będzie można nawiązać cenne kontakty z Partnerami MONTERIADY. 

Pokazy wzorcowego montażu bramy garażowej Hörmann

hala 5 MTP, stoisko nr 1

Wtorek           4 lutego          godz. 13.50 – 14.50

Środa             5 lutego          godz. 15.20 – 16.20

Czwartek       6 lutego          godz. 10.20 – 11.20

Piątek             7 lutego          godz. 11.25 – 12.10

 

Pokazy wzorcowego montażu drzwi zewnętrznych Hörmann

hala 5 MTP, stoisko nr 1

Wtorek           4 lutego          godz. 10.20 – 11.15

Środa             5 lutego          godz. 11.50 – 12.45

Czwartek       6 lutego          godz. 14.30 – 15.25

Piątek             7 lutego          godz. 13.10 – 13.50

 

źródło: Hörmann Polska