Spotkanie Partnerów Handlowych Nice w Katowicach
Spotkanie Partnerów Handlowych Nice w Katowicach

W dniach 28-29 września 2019 roku w Katowicach odbył się zjazd niemal stu Partnerów Handlowych firmy Nice, podczas którego uczestnicy mieli okazję zapoznać się z nowościami produktowymi Nice oraz uczestniczyć w ostatniej, finałowej rundzie Mistrzostw Europy na żużlu.

Spotkanie rozpoczęło się od części produktowej w trakcie której, eksperci Nice zaprezentowali nowości z zakresu integracji automatyki budynkowej oraz przedstawili planowane sposoby zarządzania portfolio produktowym grupy Nice w przyszłości. Pokazane zostały również nowości w segmencie szybkobieżnych bram przemysłowych oraz przyszłe narzędzia wsparcia serwisowego, które umożliwiają zdalną diagnostykę oraz konserwację automatyki wjazdowej.

Zanim grupa udała się na Stadion Śląski w Chorzowie, aby wspólnie obejrzeć finałową rundę cyklu Indywidualnych Mistrzostw Europy, w hotelu odbyło się spotkanie z zawodnikami sponsorowanymi przez Nice. Wzięli w nim udział Kacper Woryna, Michael Jepsen Jensen oraz Antonio Linback.

Nice Polska

Kolejna część spotkania na Stadionie Śląskim obfitowała w wielkie emocje. Na oczach blisko 30 tysięcy widzów Woryna był bliski sięgnięcia po brązowy medal w klasyfikacji końcowej.

Jako firma Nice staramy się łączyć aspekt biznesowy i sportowy podczas wspólnych spotkań z naszymi Partnerami Handlowymi. Nie inaczej było tym razem – gdzie podczas sobotniego spotkania mieliśmy możliwość zaprezentowania nowości produktowych takich jak CORE czy Centero Home marki elero. Przypomnieliśmy również naszym Klientom pełną ofertę smart home firmy Fibaro. Przedstawiliśmy także kierunek rozwoju firmy Nice oraz naszą wizję Instalatora przyszłości dzięki pokazowi z okularów Microsoft Holo Lens. Była to wspaniała okazja  do wspólnych rozmów, wymiany doświadczeń między uczestnikami, budowania relacji a dodatkiem było spotkanie i rozmowa z żużlowcamipodkreślił Marcin Skrobisz – Dyrektor Zarządzający Nice Polska.

Na zakończenie wszyscy zaproszeni goście bawili się do białego rana w hotelu Park Inn by Radisson w Katowicach.

 

źródło: Nice Polska