Okna Passiv-Line z firmy Adams
Okna Passiv-Line z firmy Adams
W pierwszej połowie lipca firma AdamS producent najnowszej generacji, „gorących okien” Passiv-Line zorganizowała konferencję-szkolenie dla swoich kilkudziesięciu dilerów z całej Polski. Oprócz tradycyjnej gościnności, fantastycznej zabawy podczas „Nocy kabaretowej” w Amfiteatrze w Mrągowie, odbyła się prezentacja najnowszej generacji okien Passiv-Line, ze szczególnym podkreśleniem walorów funkcjonalnych i parametrów technicznych. Jak już Państwu może wiadomo, parametry techniczne tych okien już w czerwcu zostały potwierdzone stosownymi Badaniami Typu (ITT) przez notyfikowane Instytuty.
W konsekwencji dokonanych badań, okna Passiv-Line firmy AdamS podobnie jak wszystkie inne okna, produkowane przez nas są znakowane znakiem dopuszczającym je do obrotu w całej Unii Europejskiej, czyli znakiem CE. To ważna i jakże potrzebna wiadomość dla klientów, którzy już zaczęli kupować nasze okna, a i dla naszych Partnerów handlowych sprzedających okna, jest to bowiem potwierdzenie naszej rzetelności i utrzymywania najwyższych technicznych standardów, włącznie ze stosowaniem się do normy okiennej: PN-EN 14351-1.

Informacja o naszej konferencji jest również dobrym momentem, żeby podziękować naszym dostawcom obecnym na konferencji czyli firmie: Brugman, firmie Glaspol i firmie Roto Frank za bardzo merytoryczne i ciekawe prezentacje, skierowane do naszych Partnerów handlowych obecnych na konferencji.

Jest nam również miło podkreślić fakt bardzo dużego zainteresowania wszystkich obecnych, z jakim spotykały się nasze nowe okna, mając nadzieję, że bardzo szybko zdobędą one rynek, z korzyścią dla nas wszystkich dbających o jakość, środowisko i portfele. Okna Passiv-Line, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wielu Klientów, ale również doskonale wpisują się w obowiązujące i będące przedmiotem prac Ustaw i Rozporządzeń dotyczących: a) energooszczędności, b) zmniejszenia emisji CO2 i jak zawsze potrzebnego komfortu użytkowania. Upowszechnienie innowacyjnych energooszczędnych rozwiązań w stolarce prowokuje pytanie: nie czy tylko kiedy, zostanie usankcjonowana prawem, dla dobra nas wszystkich.

„Według naszej wiedzy, na dzień dzisiejszy nie ma okien wykonywanych w tej technologii. Jest to zatem pierwsza odsłona tej technologii na polskim rynku. Naszym celem jest uzyskanie najlepszego stosunku ceny do korzyści”. Te znamienne słowa Pana Henryka Pędzicha, właściciela firmy, brzmią dzisiaj jeszcze mocniej i pewniej, kiedy parametry techniczne zostały potwierdzone przez notyfikowane jednostki.

Pragniemy przypomnieć raz jeszcze najważniejsze parametry naszych okien Passiv-Line:

Okno o wymiarach 1500mm x 1500mm 1-skrzydłowe
Współczynnik U ramy,  Uf=0,9 W/m2K
Współczynnik dwukomorowej szyby wypełnionej argonem Uw=0.6W/m2K
Współczynnik całego okna Uw=0,79 W/m2K !!!
(w przypadku zastosowania szyby o współczynniku U=0.4, współczynnik całego okna uzyskuje niewiarygodny rezultat 0.67 W/m2K

Korzystając z okazji pragniemy zaprosić wszystkie firmy zainteresowane dystrybucją naszych okien w Polsce, o kontakt z biurem pod poniżej podanymi adresami. Będzie nas coraz więcej, tym bardziej, że już rozpoczęta kampania promocyjna tych okien będzie intensyfikowana w miarę potrzeb i zbliżającego się sezonu jesiennego. Firmy, z którymi chcielibyśmy nawiązać współpracę, powinny mieć doświadczenie w sprzedaży markowych okien z najwyższej półki i wykorzystać fakt naszego zaangażowania w marketing i doradztwo techniczne związane z promocja nowych okien Passiv-Line. Jeżeli dodamy do tego bardzo korzystne ceny tak dla dilerów jak i klientów indywidualnych, do których ta oferta jest kierowana, znalezienie wspólnej płaszczyzny współpracy nie powinno być żadnym problemem. Zapraszamy zatem do współpracy.

Podajemy kontakt do nas:

adriana.sobocinska@adams.com.pl lub prosimy o odwiedzić nas na naszych stronach.
Firma AdamS Henryk Pędzich
11-700 Mrągowo ul. Giżycka 5
tel. 089 7413248,  fax 089 7413247
e-mail: adams@adams.com.pl
http://www.adams.com.pl