Budowlane regaty z AIB
Budowlane regaty z AIB

Wiatr w żagle, szum fal i piękna, sportowa rywalizacja na akwenach Północnej Dalmacji – rozpoczęły się XII MISTRZOSTWA POLSKI BRANŻY BUDOWLANEJ W ŻEGLARSTWIE MORSKIM – Regatta Build Cup’2019. W tym roku w wydarzeniu, które odbywa się w dniach 31 sierpnia – 7 września, bierze udział rekordowa liczba uczestników – aż 300 żeglarzy płynących na 33 jachtach. Partnerem mistrzostw została po raz kolejny firma AIB, producent wysokiej jakości rozwiązań izolacyjnych.

„SPORT, ŚPIEW I ROCK’N’ROLL…” – pod takim hasłem wystartowała tegoroczna edycja największych polskich regat morskich poza granicami kraju, organizowanych przez firmę FAKRO. Wydarzenie integruje rodzimą branżę budowlaną, promuje sportową rywalizację i pozwala na podniesienie umiejętności żeglarskich uczestników. Tradycyjnie już mistrzostwa odbywają się na urokliwych wodach Chorwacji.

Kolejne edycje regat wspierają Partnerzy, wśród nich firma AIB. – W działalności naszego przedsiębiorstwa równie ważne jak wysokiej jakości produkty, są partnerskie relacje z otoczeniem. Zaangażowanie w wydarzenie takie jak Regatta Build Cup, które od 12 lat integruje środowisko budowlane poprzez sportowe zmagania, jest doskonałą okazją do dalszego wzmacniana wzajemnych kontaktów, a wspólne żeglowanie dostarcza zawsze wielu pozytywnych wrażeń – mówi Maciej Ślączka, Prezes Zarządu AIB.  

Trasa tegorocznych regat wiedzie po akwenach Północnej Dalmacji. Po raz pierwszy na szlaku pojawią się m.in.: Biograd, Zadar czy marina Veli Rat – prawdziwe perły Adriatyku, pełne interesujących zabytków. Uroczystości otwarcia i zamknięcia mistrzostw towarzyszą występy chorwackiej grupy rockowej.

W ofercie AIB można znaleźć nowoczesne rozwiązania izolacyjne, w tym m.in. butyl i wyroby na jego bazie, taśmy izolacyjne, uszczelki i profile uszczelniające oraz nowoczesne systemy do montażu stolarki okiennej i drzwiowej. Firma jest w stanie wyprodukować zindywidualizowane wyroby, w pełni odpowiadające specyfice danej inwestycji czy też branży. Filozofia funkcjonowania przedsiębiorstwa opiera się na haśle: „Chemia między nami” – długotrwałych, partnerskich relacjach z odbiorcami i otoczeniem.

Szczegółowe informacje na ten temat tegorocznej edycji regat znajdują się na stronie internetowej: https://regaty.fakro.pl

 

źródło: AIB