Firma Awilux szuka nowych partnerów biznesowych
Firma Awilux szuka nowych partnerów biznesowych

Firma Awilux Polska oferująca nowoczesne systemy okienno – drzwiowe do domów i budynków użyteczności publicznej poszerza obszar swojej działalności o kolejne województwa. Stąd też rozpoczęła poszukiwania partnerów biznesowych w województwie mazowieckim, małopolskim, opolskim, pomorskim i zachodniopomorskim. Jest to szansa dla salonów okiennych, ale również osób powiązanych z rynkiem stolarki otworowej, które chciałyby taki punkt sprzedaży poprowadzić.

Nowoczesna stolarka otworowa to nie tylko okna i drzwi. Firma Awilux wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i dostarcza wysokiej jakości rozwiązania oraz narzędzia, które pomagają w planowaniu i projektowaniu. Swoją produkcję Awilux opiera w głównej mierze na rozwiązaniach niemieckiej firmy Schüco. W portfolio firmy znajduje się szeroki wachlarz systemów okiennych i drzwiowych, które gwarantują doskonałe parametry termoizolacyjne, wysoką klasę odporności na włamanie i niski współczynnik przepuszczalności dźwięku, a także system do inteligentnego zarządzania domem. W ofercie są także rolety zewnętrzne oraz żaluzje fasadowe. Celem firmy jest promowanie stolarki stawiającej na bezpieczeństwo i energooszczędność. W swoich rozwiązaniach przedsiębiorstwo uwzględnia także potrzeby osób starszych, niepełnosprawnych oraz dzieci.

Z najlepszymi i dla najlepszych

- Jesteśmy firmą europejską z polskimi korzeniami, która działa w branży okiennej od 2006 roku. Początkowo nasza produkcja była ukierunkowana wyłącznie na eksport, jednak z czasem zaczęliśmy systematycznie budować pozycję na rynku polskim. W nowym roku wprowadziliśmy do naszej oferty wiele nowości. Związane było to ze zmieniającymi się potrzebami inwestorów oraz rozwojem produktów dostarczanych przez naszych partnerów biznesowych. Na chwilę obecną z sukcesami obecni jesteśmy w województwie wielkopolskim, dolnośląskim, lubuskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim oraz śląskim. W najbliższych planach mamy nawiązanie współpracy z salonami okiennymi z województwa mazowieckiego, małopolskiego, opolskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego – mówi prezes firmy, Marek Sprengel.

Swoim partnerom biznesowym Awilux zapewnia regularne szkolenia techniczne, dopływ klientów oraz specjalistyczny „know - how”. Firma oferuje wsparcie marketingowe oraz PR-owe, a także pomoc w organizacji stoisk wystawienniczych na targach branżowych. O produktach dostępnych w ofercie Awilux można przeczytać w największych pismach branżowych, budowlanych i wnętrzarskich w Polsce. Firma została wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami, w tym Gazele Biznesu, TOPTEN Okna czy Diamenty Forbesa.

Nowy rynek, ta sama jakość

Rozwiązania oferowane przez Awilux są precyzyjnie dopasowane do potrzeb każdego rodzaju inwestycji - nawet do tych najbardziej nowoczesnych i luksusowych. Awilux od początku działalności kierował się wartościami cenionymi przez inwestorów świadomych swoich wyborów, takimi jak: otwartość na nowe pomysły i rozwiązania, rzetelność, solidność i terminowość w realizacji przyjętych zamówień. Najwyższe standardy pracy z klientem sprawiły, że firma posiada jeden z najwyższych wskaźników zadowolonych klientów.

- Zapraszamy do współpracy aktualnie działające oraz powstające salony okienne z terenu województwa mazowieckiego, małopolskiego, opolskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego. Jesteśmy przygotowani do wejścia na nowy rynek i gotowi do działania na najwyższych obrotach – dodaje Marek Sprengel. 

Firma Awilux systematycznie buduje swój wizerunek oraz wzmacnia sprzedaż w Polsce. Rozwój firmy od początku był bardzo dynamiczny, a produkcja zawsze pracowała na 200%. Na chwilę obecną możliwości Awilux - zarówno te produkcyjne jak i edukacyjne dla klientów – znacznie się zwiększyły – stąd możliwość poszerzenia obszaru działania o nowe województwa.

 

źródło: Awilux Polska