Bez szkodliwych substancji
Bez szkodliwych substancji
DAKO rozpoczęło kolejny sezon z pełnym portfelem zamówień na stolarkę drewnianą. Rosnąca w ostatnim czasie ilość zamówień na okna i drzwi drewniane wynika z coraz większego zainteresowania Klientów produktami wytworzonymi z naturalnych, przyjaznych dla środowiska materiałów. Teraz, w dobie coraz większej świadomości ekologicznej i wrażliwości społeczeństwa na problemy związane z ochroną środowiska, drewno cieszy się coraz większą popularnością. DAKO wychodząc naprzeciw trendom wytyczanym przez ekskluzywny segment drewnianej stolarki otworowej, w ubiegłym sezonie wzbogaciło swój park maszynowy o najnowszej generacji urządzenia do produkcji okien i drzwi drewnianych.

Automatyczna linia włoskiej firmy SAC, automatyczna lakiernia firmy VERTEK oraz Centrum Obróbcze firmy UNITEAM – takim parkiem maszynowym może się pochwalić niewiele firm w Polsce. DAKO dzięki posiadaniu tak nowoczesnego zaplecza technologicznego może zaoferować swoim Klientom stolarkę drewnianą najwyższej klasy, wyprodukowaną z wysokogatunkowego, starannie wyselekcjonowanego drewna. Posiadamy bogaty asortyment wzorów i kolorów, w tym także w nietypowych, wyszukanych kształtach takich jak: łuki, krzywizny, okna okrągłe i inne. Urządzenia te pozwalają na wdrażanie do produkcji nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, a także gwarantują perfekcyjne wykończenie naszych produktów.. Dzięki temu okna i drzwi drewniane DAKO spełniają najwyższe parametry pod względem jakości i estetyki wykonania.

Warto podkreślić, że jako jeden z nielicznych producentów stolarki drewnianej DAKO przeprowadziło badania na „Zawartość substancji niebezpiecznych” (wg PN-EN 14351-1) i otrzymało certyfikat, że produkowane przez firmę okna nie zawierają substancji niebezpiecznych (Badanie przeprowadził Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie).

Wszystkie produkty DAKO znakowane są prestiżowym znakiem CE. Oznacza to, że spełniają rygorystyczne wymagania Normy Europejskiej PN-EN 14351-1.