FAKRO smartHome - Twój wymarzony dom
FAKRO smartHome - Twój wymarzony dom

Postęp technologiczny wymusza na nas ciągły dynamiczny rozwój; zarówno osobisty jak i techniczny. Trudno nam wyobrazić sobie, że stoimy w miejscu, a nasze życie pozbawione jest nowoczesnych rozwiązań. Szybko postępujący rozwój sprawił, że wkraczają one do naszego życia, naszych domów. Inteligentny dom kojarzy się nie tylko z wygodą i komfortem, ale też z bez- pieczeństwem i oszczędnością.

Ponad    2100    „inteli- gentnych” produktów do zastosowania w sieci Z-Wave. FAKRO smartHome można zintegrować z produktami właśnie  innych  producentów

W ramach  jednej  aplikacji na smartfonie, a do systemu mogą być podłączone również inne  urządzenia  wyposażone  w moduł Z-Wave, jak np. oświetlenie, interkom, ogrzewanie czy różnego rodzaju czujniki: deszczu, wiatru, dymu, smogu czy tlenku węgla.

FAKRO smartHome zapewnia nam komfort i wygodę. Dzięki integracji urządzeń sterowanych elektrycznie w codziennym życiu umożliwia łatwiejsze funkcjonowanie. Jest również strażnikiem bezpieczeństwa i gwarancją oszczędności zarówno czasu jak i energii. Inteligentne domy   podnoszą komfort i bez- pieczeństwo mieszkania ludzi na całym świecie.

System FAKRO smartHome to unikatowe na rynku rozwiązanie, w którym można znaleźć kompleksową ofertę stolarki budowlanej wraz z możliwością zintegrowania jej w projekcie inteligentnego  domu.  Firma  FAKRO  oferuje bardzo szeroki wachlarz produktów, począw- szy od okien pionowych, drzwi tarasowych HS, okien dachowych, okien do dachów płaskich, poprzez cała gamę dodatków (markizy, rolety, żaluzje), aż po drzwi wejściowe czy bramy garażowe.   Produkty   stolarki   otworowej FAKRO wykonane są w jednolitej stylistyce i kolorystyce,  z jednakowych materiałów i w nowoczesnym wzornictwie. Projekt FAKRO smartHome  to zaawansowane technologicznie  rozwiązanie,  w  któ- rym  produkty  FAKRO  zintegrowane   są  w  system  inteligentnego  domu

– można nimi sterować lokalnie za pomocą pilota, a wyposażając dom w specjalną centralę oraz dodatkowe czujniki,  budynkiem  można zarządzać  poprzez  aplikację  ze smartfona z dowolnego miejsca na ziemi.

System  FAKRO  smartHome oparty jest  o bezprzewodowy protokół radiowy

Z-Wave i umożliwia zaprojektowanie sys- temu sterowania w budynkach, zarówno mieszkalnych jak i użyteczności publicznej. System Z-Wave jest bardzo prosty w instalacji, łatwy w rozbudowie i zarządzaniu na każdym etapie eksploatacji budynku. Już ponad 600 firm z całego świata oferuje

Zastosowanie  stolarki  otworowej  FAKRO daje najwyższą jakość oraz niesamowity efekt wizualny, a zintegrowanie jej w systemie smartHome tworzyTwój wymarzony dom.

 

źródło: FAKRO

OKNO 3/2018