HENSFORT nagrodzony podczas gali 25-lecia INOUTIC/Deceuninck
HENSFORT nagrodzony podczas gali 25-lecia INOUTIC/Deceuninck

18 Października w Centrum Kongresowym Hotelu Warszawianka w Jachrance odbyła się uroczysta gala 25-lecia działalności firmy INOUTIC/Deceuninck w Polsce. Punktem kulminacyjnym uroczystości była ceremonia wręczenia nagród tym, którzy towarzyszyli firmie i wspierali jej sukcesy na przestrzeni ostatnich 25 lat. Dwie statuetki trafiły w ręce Andrzeja Pichura, założyciela i Prezesa Zarządu firmy HENSFORT z Przemyśla.

INOUTIC jest jednym z wiodących europejskich producentów wysokiej jakości systemów profili PVC do stolarki otworowej. Firma rozpoczęła działalność w Polsce w 1993 roku i po 25 latach uroczyście podsumowała ostatnie ćwierćwiecze. To uroczyste zwieńczenie jubileuszu było również doskonałą okazją do dyskusji o kierunkach rozwoju i trendach w branży na najbliższe lata.

Gala prowadzona przez aktora Piotra Gąsowskiego i uświetniana występami kabaretu Paranienormalni oraz zespołu Groove Cove, stworzyła niepowtarzalną atmosferę dla ponad 130 gości z 40 firm. Wyjątkowa oprawa towarzyszyła również wręczeniu nagród. W oscarowej konwencji dwie statuetki trafiły do firmy HENSFORT, nagrodzonej w kategoriach „Cztery strony świata” i „Najlepsze efekty specjalne”.

HENSFORT jest jednym z naszych strategicznych partnerów biznesowych, którego wyróżniliśmy w dwóch kategoriach. Statuetka w kategorii „Cztery strony świata” jest wyrazem uznania dla międzynarodowej aktywności firmy, która istotnie przyczynia się do wzmacniania pozycji rynkowej oraz postrzegania marki Inoutic w centralnej i wschodniej Europie. Statuetka w kategorii „Najlepsze Efekty Specjalne” jest nagrodą za działalność marketingową, a w szczególności  za zasługi na niwie społecznej i charytatywnej - tłumaczy Grzegorz Federowicz, Dyrektor ds. Sprzedaży INOUTIC.

Nagrody w imieniu firmy HENSFORT odebrał Prezes Zarządu - Andrzej Pichur.

Gratuluję firmie Inoutic wspaniałego jubileuszu. Z wielką nadzieją i optymizmem patrzę na nasze kolejne wspólne przedsięwzięcia. Inoutic znany jest z innowacyjności - cały czas rozwija technologię ekstruzji i okleinowania profili PVC oraz produkcję materiałów kompozytowych. Innowacyjność, jakość i nieustanny rozwój to właśnie te wartości, na których budujemy nasz rynkowy sukces od 20 lat – podsumował Andrzej Pichur, Prezes Zarządu firmy HENSFORT.

Podczas gali nie mogło zabraknąć też wystąpienia dotyczącego najnowszego systemu profili Elegante, który początkiem przyszłego roku trafi do sprzedaży i będzie dostępny w ofercie firmy HENSFORT.

 

źródło: Hensfort