Jak odświeżyć domowe wnętrza
Jak odświeżyć domowe wnętrza

Metamorfoza domowych wnętrz wcale nie musi być trudna – nawet z pozoru niewielka zmiana może przynieść spektakularny efekt. Czasami takie aranżacyjne zabiegi jak przemalowanie ścian, wkomponowanie modnych dodatków czy wymiana drzwi wystarczą, aby odświeżyć wygląd pomieszczeń i nadać im nowy blask.

Potęga koloru

Kolor jest ważnym komponentem wystroju wnętrz, ponieważ znacząco wpływa na panujący w domu styl. Przemalowując ściany, wprowadzamy do aranżacji nową energię. Delikatna biel doda pomieszczeniu świeżości oraz sprawi, że będzie ono wyglądało na bardziej przestronne. Efekt ten spotęgują jasne meble czy lekkie, przeszklone drzwi Porta VERTE HOME w kolorze sosny norweskiej. Gęsto ułożone szyby przepuszczą światło z sąsiednich pomieszczeń, rozświetlając je, a mleczne szkło zapewni mieszkańcom intymność.

Magia szczegółu

Klasyczne ramki w rozmaitych rozmiarach i kolorach ułożone w oryginalną kompozycję umiejętnie ozdobią i ocieplą wnętrze. Designerskie połączenie kilku stolików i krzesła w energetyzującym kolorze również wzbogaci całą aranżację i doda jej nowoczesnego charakteru. Wzorzyste poduszki czy ciepły pled dopełnią look i zachęcą domowników do spędzenia wieczoru z książką. Minimalistycznym akcentem pomieszczenia będą drzwi Porta VECTOR Premium. Stworzą one delikatne tło, eksponując stylowe meble i dodatki.

Nowe drzwi

Efektowną zmianą w domowych wnętrzach będzie wymiana drzwi. Zauważalnie odmieni to klimat mieszkania i wprowadzi do pomieszczeń powiew świeżości. W doborze nowych kolekcji, np. Porta VERTE HOME, można kierować się kolorystyką mebli, które zostały już wykorzystane w wystroju. Ciemne blaty stołów czy krzesła będą współgrać ze skrzydałami w wybarwieniu drewna, tworząc spójną i efektowną całość.

 

źródło: Porta Drzwi