Aluprof z potrójnym złotem
Aluprof z potrójnym złotem

„Złoty Champion Roku 2018” i podwójny tytuł „Złota Budowlana Marka Roku 2018” trafiły do firmy Aluprof – czołowego producenta systemów aluminiowych w Europie. Prestiżowe wyróżnienia marka otrzymała w kategoriach: Profile okienne aluminiowe i Systemy roletowe. Zwycięzcy zostali wyłonieni w plebiscycie prowadzonym przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku

Ranking Budowlana Marka Roku to jedyny w Polsce projekt badawczy o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze, oparty na autentycznych wskazaniach wykonawców. Efektem badania jest coroczny ranking klasyfikujący materiały budowlane produkowane w Polsce. W najnowszej – XIV edycji – firma Aluprof zdobyła dwa najwyższe tytuły: „Złota Budowlana Marka Roku 2018” w kategorii Profile okienne aluminiowe oraz „Złota Budowlana Marka Roku 2018” w kategorii Systemy roletowe. Dodatkowo marka z Bielska-Białej otrzymała wyróżnienie specjalne Tytuł „Złoty Champion Roku 2018” w kategorii Profile okienne aluminiowe, przyznawany firmom, które od wielu lat zyskują uznanie użytkowników.

- Wyniki tegorocznej edycji Raportu Budowlana Marka Roku są dla nas ukoronowaniem pracy całego zespołu Aluprof i potwierdzeniem, że założone cele po raz kolejny zostały zrealizowane. Jesteśmy liderem na rynku systemów aluminiowych oraz roletowych. Wyróżnienie jest tym bardziej prestiżowe, ponieważ to firmy wykonawcze, które na co dzień pracują z produktami różnych firm, wskazały produkty Aluprofu jako te najlepsze – mówi Bożena Ryszka, Marketing Manager w ALUPROF S.A.

Organizatorem Rankingu jest Centrum Badań i Analiz Rynku ASM, które przeprowadza ogólnopolskie badania wśród wykonawców, aby poznać ich opinie na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych. Badanie opiera się na spontanicznych wskazaniach respondentów, którzy oceniają wg kryteriów częstotliwości stosowania marki, najwyższej dostępnej na rynku jakości i najlepszej relacji jakości do ceny.

Gala Budowlana Marka Roku 2018 odbyła się 7 czerwca w hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy. Nagrody w imieniu firmy Aluprof odebrała Bożena Ryszka.

 

źródło: Aluprof