W Eko-Oknach zadbają o swoje auta od A do Z
W Eko-Oknach zadbają o swoje auta od A do Z

Firma otworzyła jedną z najnowocześniejszych myjni samochodów ciężarowych wraz z warsztatem

Eko-Okna po raz kolejny udowadniają, że liczy się dla nich nie tylko produkt, ale również jakość obsługi Klienta. Spółka otworzyła jedną z najnowocześniejszych myjni, połączoną z warsztatem samochodowym. Myjnia, wyposażona w sprzęt firmy Karcher, składa się z dwóch osobnych stanowisk, w pełni zautomatyzowanych i zaopatrzonych w najnowocześniejszy asortyment myjący. – Posiadanie własnej myjni oraz warsztatu usprawni naszą pracę i pozwoli na wykonanie wszystkich prac naprawczych w siedzibie firmy, bez konieczności angażowania firm zewnętrznych. – mówi Dawid Wyrtki, dyrektor ds. logistyki-transportu Eko-Okna S.A.

Myjnia będzie obsługiwała nie tylko samochody ciężarowe, ale również osobowe, autobusy oraz wózki widłowe. – Samochody są wizytówką naszej firmy, a kierowca ambasadorem marki, dlatego właśnie czystość samochodów, których mamy już 270, jest dla nas równie ważna jak jakość naszych okien. Mimo trudnych warunków atmosferycznych, przykładamy wszelkich starań, aby tylko czyste i zadbane samochody dostarczały produkty do naszych Klientów. Wszystko w myśl zasady „jak cię widzą, tak cię piszą” – mówi Łukasz Kucharczyk, dyrektor ds. marketingu i rozwoju produktu.

Poza myjnią, firma Eko-Okna przygotowała również miejsce napraw dla swoich samochodów, czyli w pełni zautomatyzowany warsztat samochodowy oraz naprawczy. – Warsztat będzie miejscem, w którym na bieżąco będziemy likwidować wszystkie usterki i wprowadzać unowocześnienia, zarówno samochodów ciężarowych, osobowych, jak i wózków widłowych. Budowa myjni oraz warsztatu to kolejny krok w stronę niezależności naszej firmy – dodaje Dawid Wyrtki.

 

źródło: Eko-Okna