Innowacyjne szkolenia GU Polska – technologia na wyciągnięcie ręki
Innowacyjne szkolenia GU Polska – technologia na wyciągnięcie ręki

Nowy model szkolenia, prezentacja najnowszych nierzadko zdumiewających rozwiązań technologicznych i możliwość ich przetestowania na żywo- mowa o cyklu innowacyjnych szkoleń dla partnerów handlowych prowadzonych przez GU Polska.

GU Polska pokazuje jak otworzyć drzwi i okna z dowolnego miejsca na ziemi – uczestnicy szkoleń otwierają za pomocą telefonu drzwi usytuowane kilkaset kilometrów dalej. Czytniki linii papilarnych, klawiatura kodowa, RFID w zwykłych domowych drzwiach, czy okna zaprogramowane tak, żeby w razie deszczu i silnego wiatru automatycznie się zamykały. Zamiast zwykłych zamków – elektroniczny system klucza, zapewniający dostęp do pomieszczeń tylko uprawnionym osobom. Drzwi podnoszono-przesuwne, w których klamka została zastąpiona panelem dotykowym, zatrzymujące się automatycznie gdy napotkają przeszkodę. Pokonywanie barier dzięki technice, która ułatwia dostęp do budynków niepełnosprawnym, osobom starszym i dzieciom.

GU Polska podczas szkoleń pokazuje wszystkie te rozwiązania i udowadnia, że mają one bezpośredni wpływ na codzienne życie. Dzięki temu partnerzy handlowi mogą spojrzeć na sposób sprzedaży z innej perspektywy i skupić się na przedstawianiu nie samego produktu, a korzyści, które niesie za sobą jego zakup.

 

źródło: GU Polska