Zrób dobre pierwsze wrażenie – drzwi AWI-Door w ofercie firmy Awilux
Zrób dobre pierwsze wrażenie – drzwi AWI-Door w ofercie firmy Awilux

 

Bezpieczeństwo domowników i wysoka estetyka to dwa kluczowe wyznaczniki przy wyborze idealnych drzwi wejściowych. Zdarza się, że wygląd musi ustąpić wysokim standardom przeciwwłamaniowym lub na odwrót – to zabezpieczenia schodzą na dalszy plan, kiedy decydujemy się na modny, nowoczesny design. Dostępne w ofercie firmy Awilux drzwi wejściowe AWI-Door nie wymagają od nas pójścia na kompromis. Możemy cieszyć się elegancją, nie rezygnując przy tym z komfortu naszej rodziny.

Wybierając odpowiednie drzwi wejściowe, powinniśmy zwracać uwagę przede wszystkim na parametry techniczne. Akustyka i izolacja są tak samo ważne jak bezpieczeństwo czy design - nie chcemy przecież płacić wyższych rachunków za uciekające przez drzwi ciepło czy narażać się na dobiegający z zewnątrz hałas. Zwrócenie uwagi na optymalne właściwości pozwoli nam cieszyć się ciszą i spokojem o wysokość rachunków za ogrzewanie.

Precyzja wykonania i najwyższa jakość

Ponadczasowe drzwi składają się z elementów konstrukcyjnych zapewniających stabilność, bezpieczeństwo i elegancki wygląd. W ofercie firmy Awilux możemy znaleźć 6 nowoczesnych wypełnień drzwiowych AWI-Door, które odpowiedzą na potrzeby współczesnego designu, rozwiążą problem ciemnych przedpokoi i nadadzą fasadzie eleganckiego wyglądu.

Kluczową rolą drzwi jest skuteczna ochrona. Dotyczy to tak samo bezpieczeństwa domowników, jak i zabezpieczenia przed zimnem.

Indywidualne dopasowanie designu

Zmieniające się dynamicznie trendy mogą stanowić największą obawę przy wyborze drzwi doskonałych. Warto pamiętać, że drzwi nie stanowią elementu wyposażenia, który będziemy często wymieniać, stąd ponadczasowy kształt, forma i kolor powinny wyznaczać nam kierunek. Dostępne w ofercie Awilux drzwi AWI-Door to rozwiązanie zarówno dla posiadaczy domów wolnostojących, jak i mieszkańców budynków wielorodzinnych. Możliwość decydowania o wzorach wypełnień sprawi, że każdy znajdzie odpowiednie drzwi dla siebie. Wśród dostępnych modeli do wyboru mamy wysmuklające przeszklenia – Moderna i Concept, nadające fasadzie nowoczesnego wyglądu. Z kolei Expressia to odpowiedź na potrzebę doświetlenia wnętrza – zaokrąglona szyba w wypełnieniu to ciekawe rozwiązanie szczególnie w przypadku domów jednorodzinnych. Jeśli nie jesteśmy pewni co do stylu drzwi, dobrym rozwiązaniem będzie model Classica z kwadratowymi przeszkleniami ułożonymi w linii prostej – centralnie lub po lewej stronie.

Niezależnie od tego czy jesteśmy zwolennikami klasyki czy nasz dom utrzymany jest w konwencji nowoczesnej, dostępne przeszklenia powinny z łatwością dopasować się do indywidualnego gustu mieszkańców. Niedawno w ofercie Awilux pojawiły się również trzy nowe wypełnienia dostępne w technologii PVC i aluminium. Możemy wybrać wypełnienie oszczędne w swojej wymowie czyli Minimali albo Industrię z symetrycznymi czterema przeszkleniami. Ciekawą opcją może być Concept, który nada naszemu wejściu dyskretnego uroku.

Dodatkowo gładka powierzchnia i minimalistyczna budowa pozwala na utrzymanie AWI-Door w czystości, a nakładkowa budowa przyczynia się do pełnego komfortu i maksymalnego wrażenia estetycznego. Drzwi wejściowe dostępne w ofercie Awilux posiadają również wkładkę bębenkową z estetyczną okrągłą rozetą od zewnątrz, a idealne skrzydło możemy wybrać z szerokiej palety kolorystycznej i trzech wzorów wypełnień. Od wewnątrz znajduje się owalna klamka oraz rozeta. Długość eleganckiego i stabilnego pochwytu w wersji podstawowej AWIDor wynosi 500mm, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby za dopłatą wybrać długość optymalną dla siebie wybierając wśród pochwytów od  600-1800mm.

Jedno rozwiązanie – wiele korzyści

Przeszklenie drzwiowe w drzwiach AWI-Door dostępne w wersji podstawowej jest transparentne, jednak w opcjach dodatkowych inwestor może wybrać szybę ornamentową, która oprócz doświetlenia przedpokoju zapewni nam większą prywatność. Przeszklenia charakteryzuje wysoka jakość, dzięki czemu przy uzyskaniu dodatkowego światła we wnętrzu możemy nadal być spokojni o bezpieczeństwo domowników. Jeśli jesteśmy otwarci na ciekawe, nowoczesne rozwiązania, możemy wybrać szybę w kształcie półksiężyca, natomiast osoby dbające o prywatność powinny zdecydować się na delikatne rozjaśnienie wnętrza kilkoma kwadratowymi naświetleniami.

Współczesny design nie pomija żadnego elementu architektury. Wybór drzwi ma znaczący wpływ na wygląd naszego domu lub mieszkania, ponieważ już od progu zaprasza gości do środka i buduje wizerunek wnętrza. Drzwi AWI-Door dostępne w ofercie Awilux cechuje łatwość obróbki materiału i dowolność w wyborze koloru czy wzoru wypełnień. Samodzielnie możemy decydować o tym, jaki wzór najlepiej wkomponuje się w wygląd domu zarówno od zewnątrz, jak i w pomieszczeniu. Wysoka jakość w parze z innowacyjnym designem drzwi wejściowych AWI-Door przekłada się na komfort użytkowania, ponadczasowy styl i niższe wydatki na ogrzewania czy naprawę uszkodzeń w przyszłości.

 

 

Producent: AWILUX Polska,

Drzwi aluminiowe w wersji podstawowej cena od 5796 pln netto (cena obowiązuje w trakcie trwania promocji, do 31.12.2018 r)