Trwa II etap głosowania na „Orła Polskiej Stolarki od Dziennikarzy”
Trwa II etap głosowania na „Orła Polskiej Stolarki od Dziennikarzy”

Pierwszy etap plebiscytu na „Orła Polskiej Stolarki od Dziennikarzy” w kategorii „Kreator Trendów” już za nami. W głosowaniu redakcji mediów branżowych trzy firmy zakwalifikowały się do drugiego etapu: Oknoplast, Somfy oraz Wiśniowski. Do 9 maja 2018 roku dziennikarze wytypują spośród nich zwycięzcę. Kto otrzyma statuetkę? Wyniki zostaną ogłoszone 17 maja br. podczas Gali IX Kongresu Stolarki Polskiej.

Już za 2 tygodnie rozpocznie się IX Kongres Stolarki Polskiej. Podczas wieczornej Gali wręczone zostaną prestiżowe nagrody, a wśród nich specjalne wyróżnienie od przedstawicieli mediów branżowych – „Orzeł Polskiej Stolarki od Dziennikarzy”.

Podczas pierwszego etapu plebiscytu (który zakończył się 27 kwietnia 2018 roku) redakcje mediów branżowych miały prawo do zgłoszenia trzech kandydatur – firm z branży stolarki budowlanej, które ich zdaniem, w 2017 roku w największym stopniu kreowały trendy w branży, wprowadzając innowacyjne produkty lub ulepszając te z dotychczasowej oferty lub wprowadzając nowe rozwiązania w zakresie designu.

Do drugiego etapu zakwalifikowały się marki: Oknoplast, Somfy oraz Wiśniowski. Do 9 maja 2018 roku, poprzez głosowanie, dziennikarze wybiorą spośród nich swojego faworyta. Głosy zbierane będą podczas wywiadu telefonicznego lub za pośrednictwem maila (melania.wojas@redpen.pl).

Ogłoszenie wyników nastąpi 17 maja 2018 roku podczas uroczystej Gali IX Kongresu Stolarki Polskiej w Hotelu Grand Tiffi***** w Iławie.

Zapraszamy Redakcje do głosowania.

Regulamin konkursu jest dostępny pod adresem: http://kongres.poid.eu/